Garanti’den Kolay ve Hızlı İhtiyaç Kredisi

0

Yaşam içinde birden fazla ihtiyacınız olabilir. Tatile çıkmak isteyebilir, dükkan açmak için nakit paraya ihtiyaç duymuş olabilir, okul masraflarını ödemekte zorlanmış olabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda Garanti Bankasından kolay ve hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Çeşitli kredi seçimleri ve uygun faiz imkanları ile ihtiyaç kredisine sahip olabilirsiniz. Garanti bankasından ihtiyaç kredisi almanın iki yolu bulunuyor. Eğer garanti bankası müşterisi iseniz, garanti bankası şubelerinden ya da şube dışında ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile de başvuru da bulunma hakkınız vardır. ihtiyaç kredinize sahip olduktan sonra e-devlet aracılığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu dökümüne de ulaşabilirsiniz. Garanti bankasından ihtiyaç kredinizi almak için şubeye gitmek zorunda değilsiniz. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile kredinizi anında hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Geri ödeme şartlarını da esnek bir şekilde ayarlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan krediyi aldıktan sonra aylık ödeyeceğiniz taksit miktarları konusunda kendinizi çok zorlamayacaksınız.

Kolay ve hızlı ihtiyaç kredisine başvurabilmek için en az 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz gelir düzeyi oranında ihtiyaç kredisi sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet ve Cep Şubesi

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığı şube şeklinde kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tüm işlemleri, öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler mobil bankacılık ve internet şubelerini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Almış bulunduğunuz krediyi kullanmak için de şubelere gitmenize de gerek kalmıyor. Alınacak olan ihtiyaç kredileri 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Ve 100.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanılabiliyor. İsterseniz kredinizin risk durumunu da internet aracılığı ile risk raporu seçeneğinden öğrenebilirsiniz.

 Kredi başvurunuzu dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman takip edebilir, onaylanmış bulunan kredilerinizi ise anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın