Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Bankasürans Pazarlama Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Akbank Bankasürans Pazarlama Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Akbank Bankasürans Pazarlama Yöneticisi Alımı Yapıyor! Bankasürans Pazarlama Yöneticisinin Görevleri Nelerdir? Detaylar İçin...

-

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun Bankasürans Pazarlama Yöneticisi olduğunu duyuruyor.

Akbank Yeni Banka Personel Alımları

Akbank iş ilanları dahilinde yapılan duyuruda Bankasürans Pazarlama Yöneticisi pozisyonu için yeni personellere ihtiyaç olduğu, banka iş başvurusu yapacak kişilerin hangi özelliklere sahip olması ve hangi şartları yerine getiriyor olması gerektiği, yeni personellerin görevlerinin neler olacağı ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğu bildirildi. Buna göre kariyer planları içinde Akbank bünyesinde çalışmak ve ilerlemek olan kişilerin üniversitelerde İletişim ve İletişim Tasarımı ya da bunlara benzer bölümlerden mezun olması, ürün yönetimi, pazarlama ve banka/sigorta ürünleri, alternatif dağıtım kanalları konularında en az 5 yıl tecrübesi olması, marka stratejisi, tercihen BES ve Segem sertifikası olması ve takım halinde çalışmaya uyum gösterecek olması isteniyor.

Bankasürans Pazarlama Yöneticisinin Görevleri Nelerdir?

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve Akbank yeni personel iş başvurusu yaprak işe alımı gerçekleşen kişiler;

  • Bankasürans ürünleri kapsamında Çağrı Merkezi ve Mobil dahil olmak üzere Dijital Kanalların geliştirilmesini yapar,
  • Bankasürans pazarlama stratejilerini belirleyecek çalışmalarını yapar,
  • Bankasürans ürünlerinin yönetiminden ve geliştirme faaliyetlerinin sorumlusu,
  • Piyasa araştırması ve rekabet analizleri ile ürüne yönelik temel çalışmaları yapmakla sorulumlu,
  • Sigorta ürünlerinin iç ve dış mevzuata uyumlu bir şekilde sigorta şirketleri ile koordineli olarak yürütülmesinden sorumlu,
  • Bankadaki ilgili işkolları, dağıtım kanalları ve sigorta şirketleri arasında sigorta ile ilgili iletişim ve koordinasyonu yapar,
  • Müşteriler için tüm bankasürans ürünlerine yönelik hedeflerin gerçekleşmesi için gerekli çalışmaların yürütülmesini yapmakla sorumludur.

Son Başvuru Ne Zaman?

Akbank iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları Banka’nın ilgili birimi tarafından 30 Eylül  2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-bankasurans-pazarlama-yoneticisi-2351747

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,367BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler