Türkiye Finans Muhabir İlişkileri Yetkilisi Personel Alımları!

Türkiye Finans Muhabir İlişkileri Yetkilisi Personel Alımları! Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans Muhabir İlişkileri Yetkilisi Personel Alımları!

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından banka iş ilanları takipçilerini ilgilendiren bir duyuru yapıldı.

Türkiye Finans Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Türkiye Finans’ın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde Muhabir İlişkileri Yetkilisi olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin, Uluslararası İlişkiler, İşletme, İktisat, İstatistik, Bankacılık-Finans, Ekonomi, bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinde aranan şartlar arasında;

  • Muhabir İlişkileri ve Dış Ticaret Finansmanı alanında en az 2 yıl deneyimi olması,
  • Yurtiçi- yurtdışı banka borçlanma işlemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi olması,
  • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olması,
  • MS Ofis uygulamalarına hakim olması,
  • Seyahat engeli olmaması,
  • Problem çözme yeteneği ve takım çalışmasına uyumlu olması
  • Kendini geliştirmeye açık ve yoğu iş temposuna uyum sağlaması gerekmektedir.

Türkiye Finans Muhabir İlişkileri Yetkilisi İş Başvuruları

Türkiye Finans iş ilanları ile ilgilenen adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması da banka tarafından istenirken, bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Türkiye Finans iş başvuruları ilgili departmanca 2 Mart 2020 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-muhabir-iliskileri-yetkilisi-2437588
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın