Akbank İk Sistemleri Geliştirme Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Akbank İk Sistemleri Geliştirme Yöneticisi Alımı Yapıyor! İk Sistemleri Geliştirme Yöneticisinin Görevleri Nelerdir? Detaylar İçin...

0
Akbank İk Sistemleri Geliştirme Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun İk Sistemleri Geliştirme Yöneticisi olduğunu duyuruyor.

Akbank Yeni Banka Personel Alımları

Akbank iş ilanları dahilinde yapılan duyuruda İk Sistemleri Geliştirme Yöneticisi pozisyonu için yeni personellere ihtiyaç olduğu, banka iş başvurusu yapacak kişilerin hangi özelliklere sahip olması ve hangi şartları yerine getiriyor olması gerektiği, yeni personellerin görevlerinin neler olacağı ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğu bildirildi. Buna göre kariyer planları içinde Akbank bünyesinde çalışmak ve ilerlemek olan kişilerin alanında en az 4 yıl tecrübeli ve İleri düzeyde İngilizce biliyor olması isteniyor.

İk Sistemleri Geliştirme Yöneticisinin Görevleri Nelerdir?

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve Akbank yeni personel iş başvurusu yaprak işe alımı gerçekleşen kişiler;

  • İK vizyon, misyon ve stratejik hedefleri doğrultusunda ilgili ekiplerle koordineli şekilde İnsan Kaynakları projelerinin tasarımından uygulamasına kadar olan tüm süreci yönetme işlemini yapar,
  • İK sistem ve uygulamalarının geliştirilmesine yönelik ilgili ekiplerle birlikte proje kapsamının netleştirilmesini, projelerin uygulama planlarının hazırlanmasını ve bu planların uygulanmasını sağlar,
  • En iyi uygulama örnekleri ile en son uygulama örneklerini farklı kanallar üzerinden düzenli takibini yapar,
  • Banka İK uygulamalarına/ sistemlerine entegrasyon için verimlilik yaklaşımıyla öneriler yapar,
  • Mevcut İK sistem ve uygulamalarının Banka stratejik hedeflerine katma değerini ölçerek, süreç sadeleştirme ve işlevsellik yaklaşımıyla verimliliği arttırıcı aksiyon önerilerini yapmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Son Başvuru Ne Zaman?

Akbank iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları Banka’nın ilgili birimi tarafından 04 Ekim 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ik-sistemleri-gelistirme-yoneticisi-2353559
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın