Faiz Oranları

Ziraat Bank ihtiyaç kredileri faiz oranları değişiklik gösteriyor. Ziraat Bank arsa kredisi 1 ila 60 ay arasında vade seçeneğinde yüzde 1,30 oranında faiz uyguluyor. Biz ürün paketi adlı tüketici kredisinde ise 1 ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerinde yüzde 1,37 oranında kredi faizi bulunuyor. Ziraat Bank Çalışan Biz Ürün Paketi isimli tüketici kredisinde ise yüzde 1,32 oranında kredi faizi bulunuyor. Eğitim kredisinde ise faiz oranı yüzde 1,58 oranında uygulanıyor. Emekli Biz isimli tüketici kredisi paketinde ise kredi faizi yüzde 1,32 oranında uygulanıyor. Enerji tasarrufu yalıtım kredisi isimli ihtiyaç kredisinde ise banka 1 ila 8 ay için faiz almazken 9 ila 12 ay için faiz oranı yüzde 0,36 oranında ayrıca 13 ila 18 ay vade seçeneğinde yüzde 0,82 oranında faiz uyguluyor. 19 ila 24 ay vadeli kredide ise yüzde 0,96 oranında faiz uygulanırken 25 ila 36 ay vade seçeneğinde yüzde 1,16 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Ziraat Bank güncel kredi faiz oranlarından konut finansmanı olmadan ipotekli finansman alırsanız bu kredi için banka size yüzde 1,40 oranında kredi faizi uyguluyor. Konut finansmanı kapsamında ipotekli finansman alırsanız bu kredinin faiz oranı da yüzde 1,40 oranında oluyor. Masrafsız biz isimli tüketici kredisinde 1 ila 36 ay vade seçeneklerinde yüzde 1,47 oranında kredi faizi uygulanıyor. Masrafsız çalışan biz isimli kredi paketinde ise yüzde 1,42 oranında kredi faizi uygulanıyor. Masrafsız emekli biz isimli pakette ise banka yine yüzde 1,42 oranında faiz uyguluyor. Masrafsız tüketici kredisinde ise yüzde 1,63 oranında kredi faizi uygulanıyor. Masrafsız yalıtım kredisinde de Ziraat Bank yüzde 1,63 oranında faiz uyguluyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın