Halkbank 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları

0

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Halkbank birçok ihtiyaç kredisi sunuyor bunların faiz oranları ise şu şekilde. Halk günü ihtiyaç kredisi için banka 1 ila 36 ay vade seçeneğinde yüzde 1,25 oranında faiz sunuyor. 2/B Peşin Satış kredisi isimli kredi paketinde de 1 ila 60 ay için yüzde 1,25 oranında kredi faizi var ancak vade 61 ila 120 ay olunca kredi faizi yüzde 1,35 oranına çıkıyor. Halkbank masrafsız ihtiyaç kredisi için 1 ila 36 vadede faiz oranı ise yüzde 1,49 oranında. Kredi mini isimli kredi paketinde ise 10 ay vade ile kredi faizi yüzde 1,20 oranında oluyor. Bireysel destek kredisi isimli kredi paketinde ise banka yüzde 1,25 oranında faiz uyguluyor. İhtiyaç kredisinde ise 36 aya kadar vade seçeneği için yüzde 1,43 oranında kredi faizi var. Mortgage dışı bireysel destek kredisi isimli kredide ise banka yüzde 1,35 oranında kredi faizi uyguluyor. Halkbank Dost Kredi isimli masrafsız kredide ise 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,33 oranında kredi faizi bulunuyor. Kredi Bordro 24 isimli ihtiyaç kredisinde ise masraflı olursa 1 ila 36 ay vade için yüzde 1,29 oranında kredi faizi varken masrafsız olursa yüzde 1,35 oranında kredi faizi uygulanıyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Halkbank güncel kredi faiz oranlarından Gülen emekli ihtiyaç kredisinde ise banka size yüzde 1,29 oranında kredi faizi uyguluyor. Halkbank Eğitim kredisinde yüzde 1,27 oranında kredi faizi bulunuyor. Halkbank’ın Kamu Sektörü çalışanları için düzenlediği ihtiyaç kredisinde ise faiz oranı yüzde 1,29 oranında oluyor. Özel sektör çalışanları için ihtiyaç kredisinde ise 36 aya kadar vade seçeneği ile kredi faiz oranı yüzde 1,33 oranında oluyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın