Ana SayfaKredilerZiraat Bank’tan Avantajlı Yalıtım Kredisi

Ziraat Bank’tan Avantajlı Yalıtım Kredisi
Z

-

8 Ay Kadar Faizsiz Kredi Fırsatı

Ziraat bank yalıtım kredisinde 36 aya kadar vade seçeneği bulunuyor. Ayrıca 8 aya kadar alacağınız yalıtım kredisi için banka sizden kredi faizi almıyor. Eğer 9 ila 12 ay vade seçeneklerinden yararlanıp yalıtım kredisi alırsanız banka size yüzde 0,36 oranında kredi faizi uyguluyor. Faiz oranı vade 13 ay ile 18 ay arasına çıktığında ise artıyor. 13 ay ila 18 ay arasındaki vade seçenekleri için banka size yüze 0,82 oranında kredi faiz imkânı sunuyor. 19 ay ila 24 ay arasındaki vade seçeneklerinde de kredi faizi biraz artıyor. Bu vadede kredi faizi ise yüzde 0,96 oranında oluyor. Faiz oranı 25 ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerinde ise yüzde 1,16 oranında oluyor. Bu kredi faizleri hesap edilirken içine KKDF ve BSMV dâhil edilmemiştir.

Masraf da Yok

Ziraat Bank bu ihtiyaç kredisinde 1 ila 36 arasında vade imkânı sunarken kredi tahsis ücreti de talep etmiyor. Yani masrafsız olarak kolayca krediden yararlanabiliyorsunuz. 20 bin TL kredi alıp 24 ay vade seçeneğini kullanırsanız bu kredinin size yıllık maliyet oranı yüzde 14,7344 oluyor. Bu değer hesaplanırken vergilerde içerisine dâhil edilmiştir. Bu kredi paketi hem masrafsız bir biçimde yalıtımınızı yaptırabilir hem de enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca azalan enerji giderlerinizde ekonominize destek olacaktır. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ya da krediye başvurmak için size en yakın Ziraat Bank şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol