Ziraat Bank’tan Avantajlı Yalıtım Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

8 Ay Kadar Faizsiz Kredi Fırsatı

Ziraat bank yalıtım kredisinde 36 aya kadar vade seçeneği bulunuyor. Ayrıca 8 aya kadar alacağınız yalıtım kredisi için banka sizden kredi faizi almıyor. Eğer 9 ila 12 ay vade seçeneklerinden yararlanıp yalıtım kredisi alırsanız banka size yüzde 0,36 oranında kredi faizi uyguluyor. Faiz oranı vade 13 ay ile 18 ay arasına çıktığında ise artıyor. 13 ay ila 18 ay arasındaki vade seçenekleri için banka size yüze 0,82 oranında kredi faiz imkânı sunuyor. 19 ay ila 24 ay arasındaki vade seçeneklerinde de kredi faizi biraz artıyor. Bu vadede kredi faizi ise yüzde 0,96 oranında oluyor. Faiz oranı 25 ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerinde ise yüzde 1,16 oranında oluyor. Bu kredi faizleri hesap edilirken içine KKDF ve BSMV dâhil edilmemiştir.

Masraf da Yok

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Ziraat Bank bu ihtiyaç kredisinde 1 ila 36 arasında vade imkânı sunarken kredi tahsis ücreti de talep etmiyor. Yani masrafsız olarak kolayca krediden yararlanabiliyorsunuz. 20 bin TL kredi alıp 24 ay vade seçeneğini kullanırsanız bu kredinin size yıllık maliyet oranı yüzde 14,7344 oluyor. Bu değer hesaplanırken vergilerde içerisine dâhil edilmiştir. Bu kredi paketi hem masrafsız bir biçimde yalıtımınızı yaptırabilir hem de enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca azalan enerji giderlerinizde ekonominize destek olacaktır. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ya da krediye başvurmak için size en yakın Ziraat Bank şubesine gidebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.