Bankasya İhtiyaç Pratik

Google Haberlere Abone Ol:

İhtiyaç pratikte müşteri başvuru esnasında bir kar oranı ve vade belirliyor. Bu vade üzerinden bir limit tahsis ediliyor. Bu limit ile yapılacak olan alışverişlerde POS üzerinden bireysel finansman desteği sağlıyor. İhtiyaç pratikte müşteri, peşin alım- vadeli satıma konu olabilecek hizmet ve ürün sunan işyerleri ve dükkanlardan alışverişini karttan tek çekim olarak gerçekleştiriyor. İlk başta belirlenen kar payı ve vade oranlarınca taksitli olarak bankaya ödemeleri gerçekleşiyor. Ayrıca Bankasya pratik katılım bankacılığına da uygundur. Bu sayede alışverişlerinizi peşin olarak yapıyor ödemelerinizi taksitli şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Üstelik ihtiyaç pratikte kart ücreti ve dosya masrafı alınmıyor.

Bu kart yalnızca yurt içinde geçerliliğini koruyor. Yurtdışında gerçekleştirilen alışverişlerde kartın bir artısı bulunmuyor. Kart ilk alındığı andan itibaren 6 ay süre ile kullanılıyor. 6 aylık sürecin bitiminde br aksilik olmazsa yeni bir 6 ay otomatik olarak uzatılıyor. Bu kart debi kullanımına açık olduğu için internet alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Asgari ödeme yapılmıyor. Hesap özetinde gözüken borcun tamamen ödenmesi gerekiyor.

Borcumu Nereden Öğrenebilirim

Borcunuz ilgili dönem için e-posta adresinize bildiriliyor. Ayrıca Bankasya şubelerinden ve telefon aracılığı ile de ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebilirsiniz. Mevcut bulunan borçlarınızı da Bankasya şubelerinden ve internet bankacılığından ödeyebilirsiniz.

İhtiyaç pratik kartınız kayıp olduğu durumlarda ya da çalıntı olduğu durumlarda hemen müşteri temsilcisini arayarak kartınızın iptalini isteyebilir. Yeni kartınızın talebinde bulunabilirsiniz. Ödemelerinizi yapıp borçlarınızı ödediğiniz takdirde limitiniz artacaktır. İhtiyaç pratik kart bireysel finansman sağladığı için 12 aya kadar vade hakkınız bulunuyor. Almış olduğunuzu kartınızı tüm POS makinelerinde kullanabilirsiniz. İhtiyaç pratik kart ile yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde Asya Puan kazanacaksınız.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.