Mesai Saati Dışında da Kredi Alabilirsiniz

Finansbank’tan mesai saatleri dışında da KOBİ kredisi alabilirsiniz. Yılın 365 günü 03.20 ila 22.30 saatleri arasında bayram tatillerinde bile kolayca kredi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kişisel limitleriniz dâhilinde kredi kullanımı yapabilirsiniz. Eğer yıllık cironuz 20 Milyon TL’ye kadarsa sizde bu kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için bankaya gitmeden kolayca kredinizi alabilirsiniz. Bu kredi imkânından yararlanmak için KOBİ İnternet Bankacılığına kayıt olmanız gerekiyor. Ayrıca bankadan gerekli kredi özleşmesini de imzalamış olmanız lazım. Bu koşulları sağlamıyorsanız krediden yararlanamıyorsunuz. Sözleşmenizde bulunan kredi limiti ve diğer teminat koşulları tamamlandıktan sonra kolayca limitiniz dâhilinde kredinizi her ana alabilirsiniz. Gerçek kişi ya da şirket için işlem yetkilisi iseniz kolayca Finansbank KOBİ kredisinden yararlanabilirsiniz.

120 Ay Vade Fırsatı

Finansbank’ın bu kredi fırsatında taksitli ticari kredi alırsanız limitleriniz dâhilinde günlük 75 bin TL’ye kadar taksitli ticari kredi alabilirsiniz. Ayrıca bu taksitli ticari krediyi 120 aya kadar varan vade seçeneklerinde kolayca geri ödeyebilirsiniz. Aylık eşit taksitler halinde ödemelerinizi yaparak nakit ihtiyacınızı kolayca ve hızlı bir biçimde gönderebilirsiniz. Finansbank KOBİ Nakit hesap ile dilediğiniz zaman limitiniz kadar kredi kullanabilirsiniz. KOBİ Nakit hesap üzerinden alacağınız kredinin gün ve tutarına bağlı olarak mevcut faiz oranı olan yüzde 2,02 oranında faiz uygulanacaktır ancak güncel faiz oranlarını bankadan öğrenebilirsiniz. Kredi hakkında daha detaylı bilgi almak ve söz konusu hesabı açıp kredi kullanmaya hazır hale gelmek için size en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz. Eğer şartlara uyuyorsanız hemen KOBİ internet şubesi üzerinden kredinizi alabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın