TEB’den Kadın Patronlara Özel İmkanlar

0

TEB KOBİ TV – Kadın Patronun Ekranı

Girişim yapmak isteyen kadın müşteriden kendi işletmesinin sahibi olan müşteriye kadar insanlar TEB KOBİ TV ile hayattaki girişimlerinde nasıl bir yol izleyeceklerini anlatan videolara erişebiliyorlar. Farklı başarı hikayelerinin de yer aldığı videolar ile üreten ve çalışan kadınlar çeşitli ipuçları hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.

TEB Kadın Akademisi

TEB, bu programla işletmeci kadın müşterilerine finansmanın yanı sıra ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamayı hedefliyor. Ülkemizin her yerinde emekleriyle güzel yerlere gelmiş başarılı kadınlarla girişimci ruhlu kadınları iletişime geçirerek müşterilerin ihtiyaç duydukları bilgi ve danışmanlık desteği sağlanmaya çalışılıyor.

TEB – WEConnect International İş Birliği

WEConnect  International, %51 kadın ortaklı işletmelerin global anlamda ortaklarla çalışmaları için eğitim ve danışmanlık desteği sağlayan bir kuruluş. TEB, WEConnect International üyesi olarak işletmeci kadın müşterilerine global anlamda bir destek sağlamayı hedefliyor. TEB müşterisi kadın işletmeciler bu program çerçevesinde küresel anlamda ortaklıklar kurmak adına gerekli bilgi ve iletişim ağına sahip oluyor. Bu sayede rekabet çıtalarını üst seviyelere taşıyabiliyorlar.

TEB KOBİ Danışmanları

TEB, bu programı ile de KOBİ danışmanları aracılığıyla müşterilerine 24 ay sürecek bir eğitim veriyor. Bu kapsamda da KOBİ yöneticisi olan müşterilerine işletmeleri hakkında detaylı bilgi veriyor. Böylece KOBİ yöneticileri, işletmelerinin eksiklerinden dayanıklılığını artıracak yatırımlara, gelişim süreçlerine kadar atmaları gereken adımlar hakkında donanımlı hale geliyorlar.

Mentorluk Programı

TEB, CherieBlair Vakfı ile işbirliği gerçekleştirerek kadın patron müşterilerine finans alanından pazarlamaya eğitimden satış ortaklığına kadar çok çeşitli alanlarda gerekli bilgileri sağlamak amacıyla mentorluk hizmeti sağlıyor. Dünya genelinde 80 ülkede faaliyet gösteren CherieBlair Vakfı ile işbirliği yürüterek de bu amacına daha profesyonelce ulaşmayı hedefliyor.

TEB KOBİ Destek Hattı

TEB, kendisiyle çalışmaya başlayan müşterilerinin hizmetine Kobi Desek Hattı’nı sunuyor. Müşterilerin işletmeleri hakkındaki sorunları, düşünceleri hakkındaki bilgiye rahat bir şekilde ulaşmaları için KOBİ Destek Hattı 7 / 24 hizmet veriyor.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın