İş Bankası’ndan Maaş Alanlar İçin Avantajlar

0

İş bankasından maaş alan müşterier, maaşlarını ülke çapındaki 1300’ün üzerinde İş Bankası şubesinden ve sayısı 6000’i aşan Bankamatik cihazından masrafsız bir şekilde temin edebiliyor. Müşteriler, şube dışında işlem yaparken İş Bankası’nın çeşitli iletişim kanalları aracılığı ile mesai saatlerine bağlı kalmadan tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirme imkanına sahip oluyor. İş Bankası Bankamatik cihazlarından standart işlemlerin yanında döviz, yatırım fonu, kullanılan faturasız hata TL yüklemesi gibi çok çeşitli işlemler de gerçekleştirilebiliyor.

Maximum Kart Fırsatları

Müşteriler, Maximum kredi kartı kullanarak puan kazanabiliyor ve bu puanları para olarak harcayabiliyor. Yaklaşık 300 bin Maximum anlaşmalı işletmeden kredi kartı sayesinde taksitli olarak alışveriş yapılabiliyor. Kaybolmaya ve çalınmaya karşı sigortalı olan kredi kartları ve ek kartlar için müşteriden herhangi bir yıllık kart ücreti talep edilmiyor.

Müşterilerin planlarında gözden kaçırdıkları ödemeleri için açılan ek hesap sayesinde vadesiz hesapta herhangi bir bakiye bulunmasa dahi ihtiyaç halinde para çekme, EFT, havale, fatura ödemesi gibi çeşitli ödemeler yapılabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

İş Bankası, kendi belirlediği kredi limitleri dahilinde müşterilerine maaş kredisi kullandırıyor. Böylece müşterilerin tüm nakit ihtiyaçları için kredi tahsis ediliyor. Müşteriler uygun faiz oranlarıyla ve küçük taksit ödemeleriyle kullandıkları kredinin geri ödemesini yapabiliyorlar.

Müşteriler hesaplarından verecekleri otomatik ödeme talimatları ile faturaları aklının bir köşesinde tutmaktan kurtuluyor. Son ödeme tarihi geldiğinde faturalar otomatik olarak hesaptan tahsil ediliyor. Müşteriler; kira, taksit,  gibi farklı düzenli ödemeler için de otomatik havale talimatı verebiliyor.

Müşteriler, Maksimum Kart veya ek hesap sahibi olduklarında köprü ve otoyollardan daha hızlı ve indirimli olarak geçebiliyorlar.

Müşteriler açacakları yatırım hesabı sayesinde bono, pay senedi gibi çok farklı yatırım araçlarına başvurarak alım satım işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Müşteriler aynı zamanda trafik ve vergi cezalarını da İş Bankası aracılığıyla ödeme imkanına sahip oluyor. Daha detaylı avantaj bilgisi için İş Bankası internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın