Garanti Cepten Kredi

0

Garanti, müşterilerine rahat hizmet sunmak adına bu uygulamayı başlatıyor. Garanti müşterileri kredi ihtiyaç duydukları zaman cep telefonlarından gerekli işlemleri yaparak kredi sahibi olabiliyor. Bu şekilde Garanti, müşterilerine rahat bir şekilde kredi kullanma hizmeti sunmuş oluyor.

Kredi uygun faiz oranlarına ve 36 ay seçeneğine de sahip. Bireysel ihtiyaç kredisi olması hasebiyle 15.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Kredi seçenekleri, faiz oranları ve ödeme imkanları hakkında gerekli bilgi Garanti’nin internet sitesinde yer alıyor. Garanti Cepten Kredi çerçevesinde esnek geri ödeme seçenekleri de mevcut. Müşteriler kullandıkları bireysel ihtiyaç kredisini kendi imkanları dahilinde esnek geri ödeme seçenekleriyle ödeyebiliyorlar.

Cep Kredi Başvuru

Müşteriler, cep telefonundan girdikleri Cep Şubesi’nden Başvurular menüsü altında Kredi Başvurusu seçeneğine tıklayarak başvuru yapabiliyorlar. Destek Kredisi Başvurusu seçeneği ile kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Görüntülü Başvuru seçeneğiyle de Garanti müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek görüntülü bir şekilde kredi başvurularını tamamlayabiliyorlar.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Garanti tarafından yapılan başvuru değerlendirilmesinin olumlu olması ve gerekli belgeler, gerekli şartlar sağlandığı takdirde kredi kullanımına Garanti Cep Şubesi’nden devam edilebiliyor. Katılımcılar, Garanti Cep Şubesi’nden Başvurular menüsü altındaki Kredi Başvurusu seçeneğinden Kredi Başvuru Takip butonuyla da kredi süreçlerini takip etme imkanına sahip oluyorlar.

Müşteriler, Garanti Cep Şubesi’nden Başvurular menüsü altından Kredi Başvuru Takibi bölümünden Kredi Kullan seçeneği ile de kredi kullanım sürecine başlayabiliyorlar. Yapılacak ya da yapılan sözleşmeler Garanti Cep Şubesi üzerinden ilgili bölümden okunabiliyor. Şubeye hiç gitmeden kullanılan kredi tutarı hesaba aktarılabiliyor. Daha detaylı bilgi için Garanti internet sitesine ya da en yakın Garanti şubesine başvurulabilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın