Yapı Kredi Bankası Stajyer Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası Uzun Dönem Stajyer Alımları Yapıyor! Detaylar...

0
Yapı Kredi Bankası Uzun Dönem Stajyer Alımları Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda İnsan Kaynakları Stajyeri alımlarının başladığını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası Stajyer Alım İlanında Hangi Şartları Arıyor?

İstanbul Yapı Kredi şubesinde görevlendirilecek olan stajyerler için aranan şartlar arasında öğrencilerin haftada en az 4 gün çalışmaları istenmektedir. Bu kapsamda da öğrencilerin ders saatlerinin çalışmaya uygun olması istenmektedir.

Öğrencilerin üniversitelerin Mühendislik Bölümleri 4.sınıfında öğrenim görüp devam zorunluğu olmayan, yeni mezun ya da yüksek lisans öğrencisi olması istenmektedir. Aynı zamanda tüm öğrencilerin MC Office programlarını kullanabiliyor olması istenip, özellikle de İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmaları talep edilmektedir.

Öğrenciler Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

  • Tüm işe alım süreçlerine destek vermesi,
  • İlgili raporlamaları hazırlaması,
  • İnsan kaynakları proje ve süreçlerinin tümünde aktif olarak rol oynaması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası’nda Staj Yapmak ve İlgili Detaylar için Tıklayın.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Yapı Kredi Bankası stajyer alımları için son başvuru tarihi 24 Ocak 2020 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara banka geri dönüş sağlayacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-insan-kaynaklari-stajyeri-2345405

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın