Ana SayfaSigortaTEB Kimliğim Güvende Sigortası

TEB Kimliğim Güvende Sigortası
T

-

Kimlik Destek Hattı

Kimlik hırsızlığı açısından olası durumları, ne gibi hırsızlıklarla karşılaşabilineceğini, kimlik kaybedilirse hangi aşamaların izlenmesi gerektiğini TEB Kimliğim Güvende Sigortası kapsamında Zurich Sigorta Çağrı Merkezi aranarak öğrenilebiliyor. Kimlik kaybı durumunda TEB müşteri temsilcileri durumdan haberdar olur olmaz müşterilerin yerine gazeteye kimlik kayıp ilanı veriyor. Bir örneğini de saklaması için müşteriye veriyor. Kimliğim Güvende Sigortası’na kaydolurken verilen bilgilerle TEB, kimlik sahteciliği ve hırsızlığıyla alakalı tüm gelişmeleri içeren e-bültenleri müşterilerine ulaştırıyor. Bu sayede müşteriler tüm durumlardan haberdar olup daha tedbirli olma imkanı buluyor.

Tespit Edici ve Önleyici Koruma Paketi

Bu tespit edici özellik sayesinde müşterinin tüm önemli kişisel bilgileri için herhangi bir risk görüldüğünde müşteri bu durumdan haberdar edilir. TEB, bu paket ile müşterinin her girdiği internet sitesinde ne kadar risk altında olduğu hakkında müşteriyi bilgilendiriyor.

TEB Kimliğim Güvende Sigortası ile müşteri bilgilerini taşıyan bilgisayarını da güvence altına alma imkanı buluyor. Müşterinin bilgisayarı her türlü virüs, korsan, online sahtecilik, kimlik hırsızlığı ve diğer tüm tehditlere karşı bir savunma mekanizmasına sahip oluyor.

Müşteriler, kimliklerini kaybettikleri zaman 444 0 665 numaralı Zurich Sigorta Çağrı Merkezi’ni arayarak kimlik sahtekarlığı uzmanı ile irtibata geçebiliyorlar. Bu sayede görüşmeleri, başvurmaları gereken yerler ile daha kolay bir şekilde iletişim sağlıyorlar. Uzmanlar müşterilerin herhangi bir sorun yaşamadan bu süreci atlatabilmesi için müşteriler adına gerekli işlemleri üstleniyorlar. Gerekli planlamaları yapıyorlar.

TEB Kimliğim Güvende Sigortası ile müşteriler, kimlik hırsızlığı ile karşı karşıya kaldıklarında yaptıkları ve yapacakları tüm masraflar için 20.000 TL’ye kadar finansal güvenceye sahip oluyorlar.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol