HSBC iPhone iPad ve Apple TV Veriyor

Google Haberlere Abone Ol:

Müşteriler 01 Temmuz 2016 – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında            yapacakları para transferlerini ya da kredi kartı ödemelerini HSBC İnternet Bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamaları kanalları aracılığıyla gerçekleştirdikleri takdirde çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Çekiliş kapsamında ise 5 tane iPhone 6S Plus, 10 tane iPad Mini 4, 30 tane Apple TV hediyeler olarak belirlenmiş. Müşteriler gerekli şartları yerine getirdikleri takdirde bu hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyor.

Kişiler, HSBC İnternet Bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamaları ile yapacakları her bir işlemde bir çekiliş hakkı kazanıyorlar. Toplamda ise bir kişi 8 çekiliş hakkına sahip oluyor ve kazanma şansını artırıyor. Çekilişe katılmak için bahsi geçen yollardan EFT, havale, kendi kartına ödeme, başka kart ödeme işlemlerinden en az birini gerçekleştirmek gerekiyor.

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında bir ay içinde 4, toplam kampanya süresi olan 2 ay içinde toplam 8 çekiliş hakkı kazanma imkanı bulunuyor. Bir müşteri birden fazla hediye kazanamıyor. Kazananlar, HSBC internet sitesinde belirtilen adreste halka açık olarak noter huzurunda yapılacak olan çekilişte belirleneceklerdir. Çekilişle belirlenen kazanan kampanya dahilinde belirlenen şartlara uymuyor ya da hediyesini almak istemiyorsa, hediye aynı çekilişte belirlenen yedek talihliye verilecektir. İkramiye kazanan müşteriler, 23 Eylül 2016 tarihli Akşam gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca tüm talihlilere posta yoluyla duyurulacaktır. İkramiyelerini almak isteyen asil kazananların 8 Ekim 2016, yedek kazananların ise 23 Ekim 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Kampanya sadece bireysel müşterileri kapsamaktadır. Ticari ve kurumsal müşteriler kampanya kapsamına dahil edilmemektedir. Hediyelerin KDV ve ÖTV gibi vergilerin dışındaki vergiler ve yasal yükümlülükler kazanan tarafından ödenir. Bu çekilişe katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır. HSBC internet sitesinde kampanya ile alakalı daha detaylı bilgi mevcuttur.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…