Ana SayfaKariyerAvrupa’da İş Garantisi mi İstiyorsunuz? İşte En İyi 5 İşletme Okulu!

Avrupa’da İş Garantisi mi İstiyorsunuz? İşte En İyi 5 İşletme Okulu!

Avrupa’da İş Garantisi mi İstiyorsunuz? İşte En İyi 5 İşletme Okulu! Montpellier İşletme Okulu! Detaylar İçin…

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Gideceğiniz üniversiteyi seçmeden önce sizin için önemli olan başlıkları iyi değerlendirip ona göre karar vermelisiniz. Öğrenci kredilerini ödeyip ödememesinden burs verip vermeyeceğine kadar düşünüp, gidilmesi planlanan üniversite araştırılmalıdır. En önemlisi de mezun olduktan sonra size bir iş imkanı ve kariyer sağlayacak mı sorusu kafanızı meşgul eden bir konu olabilir. Bazı üniversiteler kafa yorduğunuz bu soruların cevabını oldukça net ve olumlu yönde alacağınız tam aradığınız okul olabilir.

Avrupa’da bir üniversitede okumak ve işletme alanında eğitim görmek isteyebilirsiniz. Financal Times her yıl en iyi işletme okullarının araştırmasını yapar. Paranızın karşılığını fazlasıyla alacağınız ve gelir getirisi olan Avrupa’daki en iyi işletme okulları hangileridir, bir bakalım.

Montpellier İşletme Okulu

Fransa’da bulunan bu okul paranızın karşılığını alacağınız işletme okullarını en iyilerindendir. Öğrencilerini en iyi şekilde eğitir ve onları mba mezunlarında aranan özelliklere göre donanım ve yetenek kazandırır.

Eada İşletme Okulu

1957’de Barcelona’da kurulmuş okul günümüze gelene kadar büyüme göstermiş ve yönetici eğitim programları yürüten ilk kurumlardan biridir. Okulun modern ve ilerleme hedefi sunan ve yenilikçi bir anlayışı vardır. Öğrencinin içindeki potansiyeli çıkarmaya yarayan zihniyeti onu farklı ve önemli bir kurum haline getirmiştir. İspanyol’daki bu okuldan mezun olduktan sonra altı ay içerisinde iş bulabilirsiniz.

AB İşletme Okulu

AB okulu mezun olunduktan sonra neredeyse yüzde yüz istihdam sağlayan bir okuldur. Farklı şehirlerde birçok kampüsü bulunmaktadır. Binlerce milletten öğrenciyi temsil ettiği için çok kültürlü bir öğrenci birimi vardır.

Gısma İşletme Okulu

Öğrencilere iş konusunda olanak sağlamak ve yarımcı olmak için kariyer merkezlerine sahiptir. Bu merkezlerde şirketlerde uygulamalı olarak deneyim sağlanmaktadır. Küresel bir okul olduğundan dünyanın her yerinden kişiyle tanışma ve kaynaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bu üniversite en bilinen iyi üniversitelerden daha iyi öğrenime sahiptir.

Kedge İşletme Okulu

Fransa’ da bulunan en iyi işletme okullarından biridir. İlk on işletme okulu listesinde yer alır. Financal Times’ da bu listede her zaman yerini alır. Birçok şehirde kampüsü bulunur.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,239TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.