Ana SayfaKariyerAvrupa’da İş Garantisi mi İstiyorsunuz? İşte En İyi 5 İşletme Okulu!

Avrupa’da İş Garantisi mi İstiyorsunuz? İşte En İyi 5 İşletme Okulu!
A

Avrupa’da İş Garantisi mi İstiyorsunuz? İşte En İyi 5 İşletme Okulu! Montpellier İşletme Okulu! Detaylar İçin…

-

Gideceğiniz üniversiteyi seçmeden önce sizin için önemli olan başlıkları iyi değerlendirip ona göre karar vermelisiniz. Öğrenci kredilerini ödeyip ödememesinden burs verip vermeyeceğine kadar düşünüp, gidilmesi planlanan üniversite araştırılmalıdır. En önemlisi de mezun olduktan sonra size bir iş imkanı ve kariyer sağlayacak mı sorusu kafanızı meşgul eden bir konu olabilir. Bazı üniversiteler kafa yorduğunuz bu soruların cevabını oldukça net ve olumlu yönde alacağınız tam aradığınız okul olabilir.

Avrupa’da bir üniversitede okumak ve işletme alanında eğitim görmek isteyebilirsiniz. Financal Times her yıl en iyi işletme okullarının araştırmasını yapar. Paranızın karşılığını fazlasıyla alacağınız ve gelir getirisi olan Avrupa’daki en iyi işletme okulları hangileridir, bir bakalım.

Montpellier İşletme Okulu

Fransa’da bulunan bu okul paranızın karşılığını alacağınız işletme okullarını en iyilerindendir. Öğrencilerini en iyi şekilde eğitir ve onları mba mezunlarında aranan özelliklere göre donanım ve yetenek kazandırır.

Eada İşletme Okulu

1957’de Barcelona’da kurulmuş okul günümüze gelene kadar büyüme göstermiş ve yönetici eğitim programları yürüten ilk kurumlardan biridir. Okulun modern ve ilerleme hedefi sunan ve yenilikçi bir anlayışı vardır. Öğrencinin içindeki potansiyeli çıkarmaya yarayan zihniyeti onu farklı ve önemli bir kurum haline getirmiştir. İspanyol’daki bu okuldan mezun olduktan sonra altı ay içerisinde iş bulabilirsiniz.

AB İşletme Okulu

AB okulu mezun olunduktan sonra neredeyse yüzde yüz istihdam sağlayan bir okuldur. Farklı şehirlerde birçok kampüsü bulunmaktadır. Binlerce milletten öğrenciyi temsil ettiği için çok kültürlü bir öğrenci birimi vardır.

Gısma İşletme Okulu

Öğrencilere iş konusunda olanak sağlamak ve yarımcı olmak için kariyer merkezlerine sahiptir. Bu merkezlerde şirketlerde uygulamalı olarak deneyim sağlanmaktadır. Küresel bir okul olduğundan dünyanın her yerinden kişiyle tanışma ve kaynaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bu üniversite en bilinen iyi üniversitelerden daha iyi öğrenime sahiptir.

Kedge İşletme Okulu

Fransa’ da bulunan en iyi işletme okullarından biridir. İlk on işletme okulu listesinde yer alır. Financal Times’ da bu listede her zaman yerini alır. Birçok şehirde kampüsü bulunur.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol