Ana SayfaKariyerAvrupa’da İş Garantisi mi İstiyorsunuz? İşte En İyi 5 İşletme Okulu!

Avrupa’da İş Garantisi mi İstiyorsunuz? İşte En İyi 5 İşletme Okulu!

Avrupa’da İş Garantisi mi İstiyorsunuz? İşte En İyi 5 İşletme Okulu! Montpellier İşletme Okulu! Detaylar İçin…

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Gideceğiniz üniversiteyi seçmeden önce sizin için önemli olan başlıkları iyi değerlendirip ona göre karar vermelisiniz. Öğrenci kredilerini ödeyip ödememesinden burs verip vermeyeceğine kadar düşünüp, gidilmesi planlanan üniversite araştırılmalıdır. En önemlisi de mezun olduktan sonra size bir iş imkanı ve kariyer sağlayacak mı sorusu kafanızı meşgul eden bir konu olabilir. Bazı üniversiteler kafa yorduğunuz bu soruların cevabını oldukça net ve olumlu yönde alacağınız tam aradığınız okul olabilir.

Avrupa’da bir üniversitede okumak ve işletme alanında eğitim görmek isteyebilirsiniz. Financal Times her yıl en iyi işletme okullarının araştırmasını yapar. Paranızın karşılığını fazlasıyla alacağınız ve gelir getirisi olan Avrupa’daki en iyi işletme okulları hangileridir, bir bakalım.

Montpellier İşletme Okulu

Fransa’da bulunan bu okul paranızın karşılığını alacağınız işletme okullarını en iyilerindendir. Öğrencilerini en iyi şekilde eğitir ve onları mba mezunlarında aranan özelliklere göre donanım ve yetenek kazandırır.

Eada İşletme Okulu

1957’de Barcelona’da kurulmuş okul günümüze gelene kadar büyüme göstermiş ve yönetici eğitim programları yürüten ilk kurumlardan biridir. Okulun modern ve ilerleme hedefi sunan ve yenilikçi bir anlayışı vardır. Öğrencinin içindeki potansiyeli çıkarmaya yarayan zihniyeti onu farklı ve önemli bir kurum haline getirmiştir. İspanyol’daki bu okuldan mezun olduktan sonra altı ay içerisinde iş bulabilirsiniz.

AB İşletme Okulu

AB okulu mezun olunduktan sonra neredeyse yüzde yüz istihdam sağlayan bir okuldur. Farklı şehirlerde birçok kampüsü bulunmaktadır. Binlerce milletten öğrenciyi temsil ettiği için çok kültürlü bir öğrenci birimi vardır.

Gısma İşletme Okulu

Öğrencilere iş konusunda olanak sağlamak ve yarımcı olmak için kariyer merkezlerine sahiptir. Bu merkezlerde şirketlerde uygulamalı olarak deneyim sağlanmaktadır. Küresel bir okul olduğundan dünyanın her yerinden kişiyle tanışma ve kaynaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bu üniversite en bilinen iyi üniversitelerden daha iyi öğrenime sahiptir.

Kedge İşletme Okulu

Fransa’ da bulunan en iyi işletme okullarından biridir. İlk on işletme okulu listesinde yer alır. Financal Times’ da bu listede her zaman yerini alır. Birçok şehirde kampüsü bulunur.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.