Türkiye Finans Taşıt Finansmanı

0

Türkiye Finans, düşük faiz oranlarıyla 0 km ya da ikinci el taşı almak isteyen müşterilerine finansman imkanı sağlıyor. Taşıt finansmanı kampanyası kapsamında 48 aya kadar varan vade seçenekleri de bulunuyor.

Taşıt Finansmanı Seçenekleri

Türkiye Finans Taşı Finansmanı kapsamında Engelsiz Taşıt Finansmanı, Motosiklet Finansmanı, Taksitli Ticari Taşıt Finansmanı ve Ticari Hat / Ticari Plaka Finansmanı seçenekleri yer alıyor. Müşteriler ihtiyaçlarına göre faiz oranları ve vade imkanları ufak farklılıklar gösteren bu seçeneklerden birini tercih edebiliyorlar.

20.000 TL’lik finansman baz alınarak hazırlanan örnek geri ödeme tablosu Türkiye Finans internet sitesinde mevcut. Bu örnek geri ödeme tablosunda aylık ve yıllık maliyet oranlarına tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiş ancak diğer bazı masraflar dahil edilmemiş. Türkiye Finans, yapılan finansman başvurularını serbest bir şekilde değerlendirme, ek belge ve kefil isteme ve başvuruları uygun bulmadığı takdirde reddetme hakkına sahip olduğunu da beyan ediyor. Ayrıca Türkiye Finans, gerekli gördüğü takdirde kampanya fiyatlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını da saklı tuttuğunu ifade ediyor.

Türkiye Finans Taşıt Finansmanı kapsamındaki avantajlı seçeneklerden yararlanmak için herhangi bir Türkiye Finans şubesine gidilerek başvuruda bulunulabilir. Kendinize en yakın Türkiye Finans şubesini Türkiye Finans internet sitesinde bulabilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeler ise nüfus cüzdanı veya ehliyet, gelir belgesi, finansmana konu olan ürünün proforma faturası, ikinci el araçlarda alınmak istenen aracın ruhsat fotokopisi. İşletme sahipleri için ise son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi başvuru için gerekli belgelere eklenmesi gerekenler. Aynı belgeler kefil içinde talep ediliyor. Daha detaylı bilgi için Türkiye Finans internet sitesini ya da Türkiye Finans şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın