DenizBank Üye İşyeri Portföy Yönetimi Yetkilisi Arıyor!

DenizBank İstanbul şubesi için yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde yeni personel ihtiyacından bahsetti.

Portföy Yönetimi Yetkilisi İlan Detayları!

DenizBank Üye İşyeri Portföy Yönetimi Yetkilisi pozisyonu için alımlar İstanbul için yapılıyor. Bu nedenle sizlerin ya bu lokasyonda ikamet etmeniz ya da başvurunuzun kabul edilmesi durumunda İstanbul’da ikamet etmeye uygun olmanız gerekiyor. Bunların yanı sıra banka iş başvurusu yapacaklarda bulunması gereken şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik, Matematik, İstatistik veya benzer bölümlerinden mezun olması,
  • Tercihen 2-4 yıla kadar Ticari ve/veya Bireysel Pazarlama, Ürün, Segment Yönetimi , Üye işyeri portföy yönetimi veya CRM konusunda tecrübesi olması,
  • İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizcesi bilgisine sahip olması,
  • Ödeme Sistemlerine ve dijital ödemeler konusuna ilgili,
  • Analitik düşünen, öğrenmeye ve gelişime açık, iletişimde başarılı, sonuç odaklı, takım çalışmasına uyumlu olması,
  • Dünyadaki yenilikler ve yeni ürün veya hizmet gelişmeleri hakkında araştırmacı olması,
  • Tercihen POS ve üye işyeri portföy ekiplerinde çalışmış olması gerekmektedir.

Bankacılık sektörünün Üye İşyeri Portföy Yönetimi kolunda deneyiminiz bulunuyorsa DenizBank Üye İşyeri Portföy Yönetimi Yetkilisi için yapacağınız başvurular ön değerlendirmeye alınacaktır.

DenizBank Yeni Personel Alımı Son Tarih Ne Zaman?

DenizBank bünyesi dahilinde çalıştırmak üzere, Üye İşyeri Portföy Yönetimi alanı dahilince tecrübe sahibi olan, üye işyeri portföyünü geliştirebilecek ve performans artışını sağlayabilecek, DenizBank’a dahil olan müşterilerin sayısı genişletebilecek yeni Üye İşyeri Portföy Yönetimi Yetkilisi arıyor. DenizBank Üye İşyeri Portföy Yönetici pozisyonu için son başvuru tarihi 25 Ekim 2019’dur.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-uye-isyeri-portfoy-yonetimi-yetkilisi-2363164
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın