ICBC Turkey İş Analisti Alımı Yapıyor!

ICBC Turkey İş Analisti Alımı Yapıyor! ICBC Turkey Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih! Detaylar İçin...

0
ICBC Turkey İş Analisti Alımı Yapıyor!

ICBC Turkey tarafından yapılan işe alım duyurusunda İş Analisti pozisyonu için banka personel alımları gerçekleştirileceği bildirildi.

ICBC Turkey Banka Personel Alımları

ICBC Turkey bünyesinde İstanbul (Asya) şubesinde görev verilmek üzere İş Analisti personel alımı yapılıyor. ICBC Turkey yaptığı duyuruda başvuru yapmak isteyenlerde aranan nitelikleri ve özellikleri de açıkladı. Buna göre; banka iş ilanları ile ilgilenen ve ICBC Turkey iş başvurusu yaparak İş Analisti olarak çalışma talebini ileten kişilerin;

  • Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun olması,
  • Bankacılık sektöründe 1-3 yıl iş analistliği deneyimi olması,
  • Uygulama geliştirme ekibi içerisinde iş analizleri ve sistem testlerini yapabilecek, kullanıcı kabul testlerine destek verebilecek olması,
  • Üretim ortamına alınan uygulamalar konusunda son kullanıcı eğitimi ve desteği verebilecek olması
  • Tercihen SQL bilgisi olması,
  • Analitik düşünen, problem çözme odaklı olması,
  • İleri seviyede İngilizce bilgisi olması,
  • Takım çalışmasına uyumlu olması,
  • Proje zaman ve performans kavramlarına uyumlu çalışabiliyor olması gerekmektedir.

ICBC Turkey Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

ICBC Turkey banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 15 Kasım 2019 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi ICBC Turkey Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-bank-a-s-is-analisti-junior-2375141
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın