İşbank 2016 Güncel Kredi Faiz Oranları

0

Kredi Faiz Oranları

İş Bankası kredi faiz oranlarından birisi İş bankası konut kredisi için faiz oranı 1 ila 120 ay vade için yüzde 1,19 oranındadır. İş Bankası tüketici destek kredisinde ise 1 ila 36 ay vadeli kredi seçenekleri için kredi faizi yüzde 1,40 oranındadır. İpotekli hazır kredi isimli kredi paketinde de kredi faizi yüzde 1,40 olarak uygulanmaktadır. İş Bankasının sunduğu bir başka kredi olan Kentsel dönüşüm konut yapım satın alma ve güçlendirme kredisinde ise 1 ila 120 ay arasındaki vade seçeneklerinde kredi faizi yüzde 0,86 olarak uygulanmaktadır. Kentsel dönüşüm işyeri yapım ve satın alma kredisi isimli kredide ise kredi faizi 1 ila 84 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1 olarak belirlenmiş. Kentsel dönüşüm işyeri güçlendirme kredisi isimli kredide kredi faizi olarak 1 ila 84 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 0,92 belirlenmiş.

İş Bankasının bir başka kredisi ise konut yapım ve tamamlama kredisi. Bu kredinin faiz oranı ise 1 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,19 oranında kredi faizidir. İş Bankası taşıt kredilerinde ise kampanyalı taşıt kredisinde kredi faizi yüzde 1,24 oranında uygulanıyor. 0 km taşıt kredisi seçeneğinde ise kredi faizi 1 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,45 olarak uygulanıyor. İş Bankası 2. El taşıt kredisinde ise 1 ila 48 arasındaki vadelerde yüzde 1,50 oranında kredi faizi uygulanıyor. İş Bankası kampanyalı ihtiyaç kredilerinde ise yüzde 1,22 oranında faiz uyguluyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın