Ana SayfaKredilerDenizbank’tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Fırsatı

Denizbank’tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Fırsatı
D

-

50 Bin TL Kredi Limiti

Denizbank kamu personeline özel olarak düzenlediği bu kampanyada 50 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Birçok ihtiyacınızı karşılamak için bu kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Denizbank ihtiyaç kredisinde 36 aya kadar vade fırsatı da sunuyor. Bu kredinin faiz oranı ise KKDF ve BSMV hariç olarak hesaplanan değeri yüzde 1,49 oranındadır. Ayrıca bu kredi için banka sizde kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alacaktır. Örneğin 36 ay vade ile 10 bin TL kredi alırsanız kredi faiziniz yüzde 1,49 olacaktır. Banka sizden kredi tahsis ücreti olarak 50 TL tahsil edecek olup aylık taksit tutarınız yaklaşık 379 TL olacaktır. Bu kredinin sigorta ve dergi dâhil masrafları ise 151 TL olacaktır. Bu kredinin size aylık maliyet oranı yüzde 2,0141 olurken yıllık maliyet oranı ise yüzde 24,1690 oranında olacaktır. Ancak banka bu kredi faizlerini değiştirme kefil isteme ya da ek belge isteme hakkına sahip.

Denizbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisine başvurmak için bazı belgeler gerekiyor. Bunlar nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, gelir belgesi, kamu kimlik kartı ve yerleşim belgesi ya da son aya ait resmi fatura örneğidir. Gelir belgesi olarak maaş bordrosu gereklidir. Maaş yazısı ile başvuran müşterilerden ise ek olarak şirketin imza sirküleri istenmektedir. Eğer bu krediye başvurmak ya da kredi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz size en yakın Denizbank şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,413TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol