TEB İşbirliği Kredileri & Sigorta Koor. Yönetici Yrd. Aradığını Duyurdu!

TEB İşbirliği Kredileri & Sigorta Koor. Yönetici Yrd. Aradığını Duyurdu! TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu! Detaylar İçin...

0
TEB İşbirliği Kredileri & Sigorta Koor. Yönetici Yrd. Aradığını Duyurdu!

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İşbirliği Kredileri & Sigorta Koor. Yönetici Yrd. pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Türk Ekonomi Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda İşbirliği Kredileri & Sigorta Koor. Yönetici Yrd. pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı.

Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Lisans mezunu (tercihen Matematik, İstatistik, İktisat, Ekonometri vb. bölümlerden mezun olması,
  • Sigortacılık sektöründe- Ürün yönetimi veya Mevzuat alanlarında minimum 3 yıl tecrübeli olması,
  • Tercihen SEGEM lisansı olması,
  • MS Office programlarını özellikle Excel programını çok iyi düzeyde kullanabiliyor olması,
  • Ekip çalışmasına yatkın, analitik yönü kuvvetli olması,
  • İletişim becerileri güçlü olması,
  • İş takibi yüksek ve sonuç odaklı olması,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu

TEB banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 08 Kasım 2019 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Türk Ekonomi Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-isbirligi-kredileri-sigorta-koor-yonetici-yrd-2370580
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın