Yapı Kredi İnternetten İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0

Düşük Faizli Uzun Vadeli Kredi

Yapı Kredi ihtiyaç kredisinde banka size 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Ayrıca bu krediye internet üzerinden kolayca başvurma imkânı var. Şubeye gitmeden kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Hatta krediniz onaylanırsa hafta sonu dâhil paranızı kolayca çekebilirsiniz. Şubeye gitme derdi olmadan sıra bekleme derdi olmadan Yapı Kredi şubesiz anında krediyi kullanabilirsiniz. Bu krediye bankanın internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz internet şubesi üzerinden ya da bankanın akıllı telefonlar için çıkardığı akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz mobil şube üzerinden başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi bankasının bu ihtiyaç kredisinde en az bin TL en fazla 10 bin TL tutarında kredi alabilirsiniz. Ancak banka mevcut müşterilerine ön onaylı olarak 75 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor. Bu kredi için yaptığınız başvurunuz aynı gün içinde değerlendirilir ve sonucu size SMS olarak bildirilir. Bu kredide banka farklı faiz oranları uygulamaktadır. Örneğin 5 bin TL kredi alıp 24 ay vade seçeneğini kullanırsanız bu kredinizin faiz oranı yüzde 1,43 olacaktır. Ayrıca banka sizden kredi tutarının yüzde 0,5’i olan kredi tahsis ücreti olarak 25 TL tahsil edecektir. Bu krediyi alırsanız eğer bankaya toplam 6.142,32 TL ödeme yapmanız gerekecektir. Ayrıca bu kredinin aylık efektif faiz oranı yüzde 1,9431 olurken yıllık efektif faiz oranı ise yüzde 23,3177 oranında olacaktır. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Yapı Kredi çağrı merkezini arayabilir ve kredi hakkında öğrenmek istedikleriniz sorabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın