Yapı Kredi Taşıt Kredisi Fırsatı

0

İster 0 KM İster 2. El

Yapı Kredi taşıt kredisinde müşteriler ister 0 km ister de ikinci el araçlar için taşıt kredisi alabilirler. Ancak ikini el araçlarda banka bir sınırlandırma koymuş. Yapı Kredi sadece 10 yaşa kadar olan 2. El araçlar için kredi vermekte. 48 aya varan vade seçenekleri ile sizde bu kampanya ile araç sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kefilsiz ve uzman incelemesi süreci uğraşmadan kolayca bu kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi taşıt kredisinde araçlara göre iki farklı kampanya grubu sunuyor. 1. Kampanya grubuna dâhil taşıtlarda 1 ila 24 ay arasındaki vade seçenekleri için banka size yüzde 1,30 oranında faiz uyguluyor. Eğer vade seçeneği olarak 24 ay ila 48 ayı seçerseniz banka bu kredi için yüzde 1,33 oranında kredi faizi uyguluyor. 2. Kampanya grubuna dâhil olan araçlar için ise banka 1 ila 48 ay arasındaki vadelerde değişmeyen yüzde 1,35 oranında kredi faizi uyguluyor. Bu taşıt kredisine başvurmak için bazı belgeler gerekiyor. Bunlar nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi- adres teyit eden bir belge, 0 km araçlar için aracın proforma faturası ve asıl fatura ayrıca ikinci el araçlar için ise araç ruhsatı ve en fazla 15 gün içinde alınan araca noterin düzenlediği alım satım sözleşmesi gerekmektedir. Bu krediye başvurmak ya da kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın