Kuveyttürk Senin Bankan İle Kitap Alışverişlerinde Yüzde 40 İndirim

0

Sloganı çok okuyan çok kazanır olan kampanyanın belli bir süresi buluyor. Bu süre 12 Mayıs 2016 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında kalan kısmı kapsamaktadır. Kampanya yalnızca Sale Plus kart ile yapılan alışverişlerde geçerli oluyor. Kitap okumayı çok seven bir müşteriler, ayda tam 40 TL indirim kazanma şansına sahip bulunuyor. Bu kampanya için anlaşmalı olan kitapyurdu.com sitesi üzerinden yapacağınız kitap alışverişlerinizde satın almış olduğunuz kitapların tutarı fark etmeksizin %40 oranında indirim kazanıyorsunuz.  Seninbankan.com üzerinden  müşteri olanlar bu hakları kullanabilirler. İndirimler çok geciktirilmeden alışveriş işlemi tamamlandıktan sonra olumlu bakiye olarak müşteri kredi kartına yansıtılıyor. Kazandığınız indirimlerinizi görebilmeniz için kartınızın dönem içi işlemler kısmından bekleyen işlemlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sale Plus kart

Alışverişlerinizde kullandığınız sale plus kartınızın özellikleri nedir?

Bu kart kuveyttürk’ün müşterilerine sunduğu bir kart olarak karşımıza çıkıyor. Bu kart başvurusunda bulunmanız üzerine sizden hiçbir ücret talep edilmiyor. Anlaşmalı üye işletmeler ile puan, bonus ve altın puan kazanma şansınız bulunuyor. Alacağınız kitaplarda da bu kartı kullanarak hem çok avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz hem de çok karlı çıkabilirsiniz. Ayrıca bu kartı yalnızca kitap alımlarınızda değil acil ihtiyaçlarınız içinde kullanabilirsiniz.

Seninbankan.com’ un müşterilerine sunduğu bu fırsatlardan yararlanmak için banka şubelerine kadar gitmenize gerek kalmıyor. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile de işlemlerinizi çok rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kuveyttürk’ün kitapsever müşterilerine sunduğu bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken şey hesap açtırmanız ve kitaplarınızı almanızdır. 

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın