Burgan Bank’tan Avantajlı Konut Kredisi

0

120 Ay Vade Düşük Faiz

Burgan Bank konut kredisinde 120 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Ayrıca bu vade seçeneklerine göre değişen oranlarda düşük kredi faizleri de var. Burgan Bank konut kredisinde 18 aya kadar vade seçenekleri için banka size yüzde 1,09 oranında kredi faizi sunuyor. 24 ay vadeli olan kredilerde ise yüzde 1,10 oranında kredi faizi uygulanıyor. Vade 36 aya çıkınca kredi faizi de artıyor ve yüzde 1,11 oranında kredi faizi oluyor. 48 ay vade seçeneğinde kredi faizi yüzde 1,12 oranında oluyor. 60 ay, 72 ay, 84 ay ve 120 ay vade seçeneklerinde ise kredi faizi yüzde 1,13 oranında uygulanıyor. Örneğin bankadan 100 bin TL kredi alıp 120 ay vade seçeneği kullanırsanız bankanın size uygulayacağı faiz oranı yüzde 1,13 oranında olacaktır. Kredinin aylık taksit tutarı ise 1,526 TL civarlarında olur. Bankanın kredi tahsis ücreti olarak aldığı kredi tutarının binde 5’i oranında ücret ise 500 TL olacaktır. Bu kredini size aylık maliyet oranı yüzde 1,22 olurken yıllık maliyet oranı ise yüzde 14,58 oranında olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Ancak Burgan Bank bu avantajlı faiz oranlarında yararlanmak için bazı şartlar sunuyor. Bunlardan birisi Süper hesap isimli hesaptan açılması gerekiyor. Bir diğeri ise 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi gerektiği. Bu maliyet oranları hesaplanırken içine sigorta masrafları hariç bütün masraflar katılmıştır. Bu konut kredisinden yararlanmak ya da kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Burgan Bank şubesine başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın