Şekerbank Konut Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank Konut Kredisinin Özellikleri

Şekerbank Konut Kredisi, değişen taksit miktarlarıyla birlikte müşterilere sunuluyor. Müşteriler geri ödeme planı konusunda esnek paketlere sahip oluyorlar. İsteyen müşteriler sabit faizli, aylık eşit taksit miktarları olacak şekilde, isteyen müşteriler düşük miktarlardan başlayarak, artacak taksit miktarı şeklinde ve isteyen müşteriler de gelirlerinin fazla olduğu dönemlerde daha fazla olacak esnek şekilde geri ödeme planları arasından tercih yapabiliyorlar.

Geri ödeme yöntemi olarak sabit faizli krediyi tercih eden müşteriler; erken ödeme yapmaları durumunda, erken ödeme miktarı üzerinden miktarın kalan vadesi 36 ayı aşmaması koşulunu bulunduran kredilerde %1’i, geriye kalan vadesi 36 ayı aşmış olan kredilerde ise %2’si kadar erken ödeme ücreti olarak Şekerbank tarafından alınıyor. Şekerbank Konut Kredisi için belirtilmiş olan vade sürelerinden önce yapılmakta olan ödemelerin tamamı erken ödeme olarak kabul ediliyor.

Şekerbank Konut Kredisi’nde vade olanağı 10 yıla kadar uzayabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Konut Kredisi, Şekerbank tarafından satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin %75’i oranında belirlenerek sağlanıyor.

Şekerbank, Konut Kredisi için teminat olarak sadece müşterilerin satın alacakları evin ipoteğini istiyor. Başvurularda kefil şartı aranmasa da Şekerbank, gerekli gördüğü durumlarda müşterilerden kefil talep edebilme hakkını da saklı tutuyor.

Şekerbank Konut KredisiFaiz Oranı ve Konut Kredisi Vade Seçenekleri

Şekerbank, müşterilerine 3 ila 120 ay arası değişen vade seçenekleriyle beraber Konut Kredisi sağlıyor. Konut Kredisi aylık %1.46 oranında faiz miktarıyla birlikte sunuluyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.