Vakıfbank 2016 yılı ilk Müfettiş Yrd Sınavını duyurdu. Banka her yıl düzenlediği Müfettiş Yrd istihdamları için yayınlanan banka iş ilanlarına başvuruda bulunan adaylar için sınav düzenleyerek alımlarını gerçekleştirmektedir.

 

Banka bu yıl düzenleyeceği ” Vakıfbank 2016 Müfettiş Yardımcılığı Sınavı” için başvuruların internet üzerinden başvuru formunu doldurmak sureti ile gerçekleştirileceğini açıkladı. Sınav için belirlenen süreç ise şu şekilde olacaktır.

Başvuru tarihleri:

Sınav giriş bedeli olan 80 TL ‘nin 15 Ocak 2016 tarihine kadar yatırılması gerekmektedir.

Sınav giriş yatırıldıktan sonra 15 Ocak 2016 tarihi gece 23.59 a kadar başvurular internet üzerinden tamamlanmalıdır, posta kanalı ile iletilecek başvuru formları için en geç 20 Ocak 2016 tarihine kadar kabul edileceği belirtilmektedir.

Vakıfbank Yazılı sınavı 28 Şubat 2016 tarihinde gerçekleştirilecektir. Sınavda başarılı olan yaklaşık 200 aday için sözlü mülakat davetleri gönderilecektir.

 

Vakıfbank 2016 personel alımları kapsamında düzenleyeceği banka sınavı Müfettiş yardımcılığı için tüm başvuru detaylarını ve başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın