Halkbank Yurt Dışı Alışverişlerine 75 TL Veriyor

Google Haberlere Abone Ol:

Kampanya kapsamında müşteriler 1 Temmuz 2016 – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Türkiye dışında visa logolu kredi kartları ile yapacakları 2.500 TL ve üzeri alışverişlerinde hepsiburada.com’da kullanmak için 75 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Yapılacak alışverişin Türkiye dışında bir ülkede kredi kartı POS’ta kullanılarak yapılması şartı mevcuttur.

Kampanya kapsamında yalnızca visalogolu bireysel kredi kartları geçerlidir. Müşterilerin visa banka kartları, visa ticari kartlar, visa ön ödemeli kartlar ve ücretsiz visaHalkCard ile yaptıkları alışverişleri kampanya kapsamına dahil edilmiyor.  Yapılan elektronik ticaret ve posta ve telefon yoluyla alışverişler de kampanya kapsamına dahil edilmiyor. Yapılan geçerli alışverişler ret olursa, iptal edilirse ya da iade işlemi gerçekleşirse bu alışverişler de kampanya kapsamında değerlenirmeden çıkıyor.

Kampanyaya Katılım

Kampanya katılım gerçekleştirmek için harcama yapılmadan önce VISA yazıp boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini yazarak 3404’e SMS gönderilmesi gerekiyor. Müşteri kampanya katılımının gerçekleştiğini SMS’in Halkbank sistemine ulaşması ve sistem tarafından gönderilen onay mesajından sonra anlıyor. Katılım SMS’inin müşterinin Halkbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan gönderilmesi gerekiyor. Katılım SMS’i ücretsizdir. Kampanyaya katılım için gönderilecek SMS Türkiye’den gönderilmelidir.

Kazanılan hediye çekinin kodu, 15 Ağustos 2016 tarihine kadar müşteriye SMS yoluyla gönderiliyor. Kazanan müşteriler bu kodları hepsiburada.com sipariş ekranında yer alan “Çek No” alanına girerek hediye çeklerini kullanabiliyorlar. Halkbank, kazanan müşterilerinin kaybolan çek kodlarından sorumlu olmadığını da belirtiyor. Hediye çekleri nakde dönüştürülemiyor. Halkbank, 15 Eylül 2016 tarihinden itibaren kullanılmayan çeklerin kullanıma kapatılacağını da bildiriyor. Kampanyayla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için Halkbank şubeleri ya da Halkbank internet sitesi ziyaret edilebilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.