Ana SayfaEkonomiHalkbank 78. Yılına Özel 78 TL Paraf Para Veriyor

Halkbank 78. Yılına Özel 78 TL Paraf Para Veriyor
H

-

Halkbank, 78. Yılı sebebiyle başlattığı kampanya kapsamında müşterilerinin yurt içi tüm poslarda geçerli olarak farklı günlerde tek seferde yapacağı peşin ya da taksitli 78 TL ve üzeri harcamalarda 1. gün yapılan harcamaya 1 TL, 2. gün yapılan işleme 2 TL, 3. gün yapılan işleme 3 TL, 4. gün yapılan işleme 4 TL, 5. gün yapılan işleme 5 TL, 6. gün yapılan işleme 6 TL, 7. gün yapılan işleme 7 TL, 8. gün yapılan işleme 8 TL, 9. gün yapılan işleme 9 TL, 10. gün yapılan işleme 10 TL, 11. gün yapılan işleme 11 TL, 12. gün yapılan işleme 12 TL şeklinde toplamda 78 TL Paraf Para kazandırıyor.

Müşteriler kazandıkları Paraf Paraları tüm Paraf üyesi işletmelerde kullanabiliyor. Müşteriler kazandıkları Paraf Paraları yalnızca kampanya tarihleri içinde kullanabiliyor. Eksi puan bakiyesinde olan kartlar da kampanya kapsamında kazandıkları Paraf Paralardan yararlanabiliyorlar. Kartlarının eksi puan bakiyesinde olması etkilemiyor. Ödül kazanımları müşterilere SMS yoluyla bildiriliyor.

Katılım Şartları

Kampanyaya katılmak için harcama yapılmadan önce “KUTLA” yazıp boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini yazarak 3404’e SMS olarak gönderilmesi gerekiyor. Kampanya kapsamında daha önceden yapılan harcamalarla geçmişe yönelik yararlandırma olmuyor. Katılım SMS’inin müşterinin banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan gönderilmesi gerekiyor. Kampanya katılım SMS’i ücretsiz. Bir kart ile kampanya katılım sağlandığında aynı müşterinin diğer tüm kartları da kampanya kapsamına alınıyor. Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar da kampanyaya dahil ediliyor. Business kartlar ve Halkcardlar kampanya kapsamına dahil edilmiyor. Daha detaylı bilgi için Halkbank şubelerine ya da Halkbank internet sitesine başvurabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol