Halkbank 78. Yılına Özel 78 TL Paraf Para Veriyor

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, 78. Yılı sebebiyle başlattığı kampanya kapsamında müşterilerinin yurt içi tüm poslarda geçerli olarak farklı günlerde tek seferde yapacağı peşin ya da taksitli 78 TL ve üzeri harcamalarda 1. gün yapılan harcamaya 1 TL, 2. gün yapılan işleme 2 TL, 3. gün yapılan işleme 3 TL, 4. gün yapılan işleme 4 TL, 5. gün yapılan işleme 5 TL, 6. gün yapılan işleme 6 TL, 7. gün yapılan işleme 7 TL, 8. gün yapılan işleme 8 TL, 9. gün yapılan işleme 9 TL, 10. gün yapılan işleme 10 TL, 11. gün yapılan işleme 11 TL, 12. gün yapılan işleme 12 TL şeklinde toplamda 78 TL Paraf Para kazandırıyor.

Müşteriler kazandıkları Paraf Paraları tüm Paraf üyesi işletmelerde kullanabiliyor. Müşteriler kazandıkları Paraf Paraları yalnızca kampanya tarihleri içinde kullanabiliyor. Eksi puan bakiyesinde olan kartlar da kampanya kapsamında kazandıkları Paraf Paralardan yararlanabiliyorlar. Kartlarının eksi puan bakiyesinde olması etkilemiyor. Ödül kazanımları müşterilere SMS yoluyla bildiriliyor.

Katılım Şartları

Kampanyaya katılmak için harcama yapılmadan önce “KUTLA” yazıp boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini yazarak 3404’e SMS olarak gönderilmesi gerekiyor. Kampanya kapsamında daha önceden yapılan harcamalarla geçmişe yönelik yararlandırma olmuyor. Katılım SMS’inin müşterinin banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan gönderilmesi gerekiyor. Kampanya katılım SMS’i ücretsiz. Bir kart ile kampanya katılım sağlandığında aynı müşterinin diğer tüm kartları da kampanya kapsamına alınıyor. Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar da kampanyaya dahil ediliyor. Business kartlar ve Halkcardlar kampanya kapsamına dahil edilmiyor. Daha detaylı bilgi için Halkbank şubelerine ya da Halkbank internet sitesine başvurabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,307TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.