Ticari araç ve plaka almak isteyenler için, büyük bir avantaj olarak görülen bu kredilerden kişiler, şartları taşıyorsa, ihtiyaçları doğrultusunda yararlanabiliyor. Bu kredi fırsatında, ticari plaka sahiplerine, Vakıfbank hat sahiplerine, kredilibite durumuna göre, plaka değerine uygun kredi imkanı tanınıyor.

Ticari Araç Kredileri

Türkiye’de birçok firma sahibi ticari araç almak ya da yenilemek istiyor. Kredi ihtiyacı olan kişiler, kredi çekebilmek için daha uygun geri ödemesi bulunan alternatif kredilerden faydalanmayı planlıyor. Vakıfbank’ın ticari araç kredileri, kişilere büyük bir avantaj sunuyor. Araç yenilemek  veya yeni bir araç sahibi olmak istiyorsanız bu ticari araç kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank müşterilerine ticari araç kredisi konusunda büyük avantajlar sunuyor.

Ticari araç kredisi çektikten sonra Vakıfbank, geri ödeme vadelerinin belirlenmesini müşterilerine uygun bir takvim ile gerçekleştiriyor. Böylece kişilere büyük bir ödeme kolaylığı sunulmuş oluyor. 0 ve ikinci el olan tüm marka, model araçlarda 8 yaşına kadar olan araçlar için bu krediden yararlanmak mümkün oluyor.

Ticari araç kredisi kişilere farklı vade ve ödeme seçenekleri sunması, uygun faiz oranları uygulanması, birden fazla araç almak isteyen kişiler için faizli filo kredileri kullanma şansı sunması, anlaşmalı araç markaları ile özel kampanyalardan yararlanma fırsatı gibi avantajları ile kredi çekecek birçok kişiye avantajlı görülüyor.

Plaka Kredileri

Vakıfbank tarafından plaka kredileri uygulaması, bankacılık sektöründe ilk kez uygulanan bir hizmet. Araçlar ile çalışan birçok firma bulunuyor. Plaka kredisi, bu kişiler için büyük bir avantaj sağlıyor. Taksi, minibüs, özel halk otobüsü gibi araçların sahiplerine plaka kredisi hizmeti ile hat bedeli, araç yenileme gibi çeşitli konularda uygun geri ödemeli finansman sunulmaktadır. Servis aracı, taksi, halk otobüsü sahipleri Vakıfbank şubelerine başvuru yaparak bu kredi imkanından yararlanabilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın