Ana SayfaKredilerGaranti’den Görüntülü Kredi

Garanti’den Görüntülü Kredi
G

-

Teknolojik gelişmelerin yakından etkilediği bankacılık sektörü, son teknolojileri bankacılık hizmetlerinde yaygın olarak kullanmaya devam ediyor. Teknolojik cihazların gün geçtikçe gelişmesi, birçok işlemin tek tuşla halledilebilir hale gelmesi ile bankacılık işlemleri de rahatlıkla yapılabilir hale geliyor. Bu sistemlerden bir tanesi de son dönemlerde Garanti Bankası tarafından sunulan görüntülü kredi fırsatı.

Cep Şubelerde Görüntülü Kredi Fırsatı

Garanti Bankası, her geçen gün cep bankacılık hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor. Son dönemlerde başlatmış olduğu görüntülü kredi imkanı da ilgi görüyor. Büyük bir kolaylık sağlayan görüntülü kredi hizmeti, Garanti Bankası’nın cep şubelerinde veriliyor. Cep şubesine giriş yaptıktan sonra görüntülü olarak bir uzmanla görüşerek kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

Görüntülü kredi hizmeti sadece kredi başvurusu yapabilmek için kullanılmıyor. Bunun yanı sıra bankacılık hizmetlerine ilişkin canlı destek almak, kredi başvuru sonucunu sorgulamak, sunulan ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak içinde kullanılabiliyor.

Görüntülü kredi sayesinde, yapmış olduğunuz kredi başvurusu onaylandığında kredi tutarını görüntülü kredi hizmetini kullanarak hesabınıza geçirebilirsiniz. Bu hizmet Garanti Bankası tarafından, cep şubelerde 09:00 ve 00:00 saatleri arasında veriliyor.

Cep Şubesi

Teknolojik gelişmelerin ardından hayatın içerisine giren bankacılıkta cep şubesi hizmeti, kişilere büyük kolaylık sağlıyor. Hayat kolaylaştıran bu cep şubesi hizmeti Garanti Bankası tarafından her geçen gün hizmet kalitesi yükseltmeye ve genişletmeye devam ediyor. Tüm bankacılık ihtiyaçları için internet bağlantısı olan cihazlardan kullanılabilen cep şubesine 7 gün 24 saat ulaşım sağlanabiliyor.

Cep şubesinde mobil işlem asistanı da bulunuyor. Bu sayede cep şubede yapmak istediğiniz işlemleri, mobil işlem asistanlarını kullanarak sesli olarak gerçekleştirmek mümkün oluyor. Banka hesap hareketlerinin takibi, kredi başvurusu, kredi sonucu sorgulama, para havalesi gibi birçok bankacılık işlemi cep şubeden 7 gün 24 saat gerçekleştirilebiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol