Albaraka Türk Araç Finansmanı

0

Araç finansmanı konusu, yaz tatilinizi gelmesiyle birlikte birçok kişinin gündeminde bulunuyor. Yeni bir araç sahibi olmak isteyen kişiler, araç yenilemek, sıfır araç almak isteyen kişiler araç finansmanı fırsatlarını yakından takip ediyor. Kişilere istediği aracı alabilmesi noktasında büyük kolaylıklar sunan AlbarakaTürk araç finansmanından geniş bir kesim yararlanma imkanına sahip. Araç finansmanı sayesinde, uygun şartları yerine getiren kişiler, istedikleri aracı almak için finansal destek alabiliyor. Albaraka Türk, müşterilerine uygun araç finansmanı ile sıklıkla tercih ediliyor.

AlbarakaTürk Araç Finansmanı

Araç finansmanına başvurmak isteyen kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. Başvuruya göre kişiden istenilen belgeler de değişkenlik gösteriyor. Araç finansmanı konusunda, belirli limitler bulunuyor. Eğer kişinin satın almayı düşündüğü araç 50 bin TL altında bulunuyorsa, araç finansmanı için kişiye fatura ve kasko değerinin %70 oranı finanse ediliyor. 50 bin TL limitini aşan araçlar için başvuran kişilere ise, aracın 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70’lik oranı ve aşan kısmı içinde %50 oranında araç finansmanı sağlanabilmektedir.

Araç finansmanına başvuru yapabilmek için, aracın en az 5 yaşında ikinci el olması gerekiyor. Araç finansmanı aldıktan sonra ödenecek taksit vadeleri değişiyor. Belirlenen vadelerde eşit oranlarda aylık ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda 2 aylık, 3 aylık gibi esnek vadelerde de ödeme yapabilirsiniz.

Araç finansmanı için başvuru yaparken TL cinsinde başvuru yaparsanız 48 ay, döviz endeksli finansmanlarda ise 38 aylık vade seçeneği yer alıyor.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın