Garanti Bankası’ndan Yaz Kredisi Fırsatı

0

Avantajlı Faiz Oranları

Garanti Bank ihtiyaç kredisinde banka avantajlı faiz oranları sunuyor. Ayrıca uzun vade seçenekleri ile bu krediden yararlanıp yavaş yavaş kredi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu krediyi almak için şubeye gitmeye ya da sıra beklemeye de gerek yok. Bu kredide Garanti Bank 10 bin TL kredi ve 36 ay vade için yüzde 1,49 oranında faiz uyguluyor. Eğer miktar 25 bin TL’ye çıkarsa ve vade aynı kalırsa kredi faizi yüzde 1,34’e iniyor. Eğer 50 bin TL ve üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi alırsanız banka size yüzde 1,25 oranında kredi faizi uyguluyor. Bu kredide 36 aya kadar vade seçenekleri mevcut.

Garanti Bank’ın bu kredisi hakkında daha detaylı masraflara bakalım. Örneğin 50 bin TL kredi alırsanız ve 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız banka size kampanyalı 1,25 oranında faiz uyguluyor. Bu kredinin aylık taksit tutarı ise 1807,62 TL oluyor. Kredi için banka sizden kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alıyor. Bu bedelde 50 bin TL kredi için 250 TL oluyor. Sigorta vergiler dâhil kredinin toplam masrafı ise 750 TL oluyor. Bu kredinin size yıllık maliyet oranı yüzde 19,9885 olurken kredinin toplam geri ödemesi ise 65 bin 324,31 TL oluyor. Bu krediye internet şubesi ile başvurabilirsiniz ancak internet şubesinde 36 ay vade ile 15 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak ya da krediye başvurmak için size en yakın Garanti Bank şubesine başvurabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın