TEB Hazine Destekli KGF Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

TEB sunduğu kredi imkanları ile kadınlar için birbirinden avantajlı bankacılık hizmetleri sunuyor. Son dönemlerde TEB tarafından gündeme getirilen, Kredi Garanti Fonu dikkat çekiyor. Kredi Garanti Fonu desteği ile birlikte, kadın patronlara özel destek kredileri sağlanıyor. Uygun şartları taşıyorsanız, sizde %85 kefaletle 100 bin TL’YE varan kredi fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Hazine Destekli KGF Kadın Girişimci Kredisi

TEB sunmuş olduğu bankacılık hizmetleri ile kadın girişimcilerin finansmana ulaşmasını kolaylaştırıyor. Birçok avantajı bulunan Hazine Destekli KGF Kadın Girişimci Kredisi sayesinde birçok kadın iş hayatına atılmaya devam ediyor. Farklı vade seçenekleri sunulan bu özel destek kredisinde, 6 aydan 5 yıla kadar vade süreleri uzatılabiliyor. Ödemesiz dönem öngörüldüğü durumlarda da kişiler, kredi çektikten 2 yıl sonrasına kadar anapara ödemesiz dönem de uygulanıyor.

Kadın patronlara özel destek kredisinden yararlanabilmek için öncelikle KOBİ şartlarını yerine getiren gerçek veya tüzel kişi işletmesi olma şartı aranıyor. İşletmenizin kredi için başvuru tarihinden itibaren faaliyetlerinin doğuş yılı 0 – 2 yıl arasında olması gerekiyor. Ayrıca kefalet mektubunda yer alan tarih itibari ile de vergi borcunuzun olmaması gerekiyor.

Hazine destekli KGF kadın girişimci kredisi, en az ilkokul mezunlarına ve 55 yaşını aşmamış gerçek kişi kadın işletmecilere veya işletmelerin hisselerinin %50’si yaş sınırını aşmamış kadınlara veriliyor. Başvuru yapacak olan kişilerden en son mezun olunan okul diplomasının fotokopisi ve kurmak istenilen iş fikrine uygun eğitimin alındığına dair belgelerin sunulması isteniliyor. Gerekli şartları oluşturan tüm kadınlar TEB şubelerinden anında kredi başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…