Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Yapanlara 400Tl Chip Para Veriyor

0

Akbank Axess 400 TL Ekstra Chip Para Kampanyası Koşulları

31 Temmuz’ a kadar Akbank Axess kredi kartı için Akbank ATM’leri üzerinden, Akbank Şubeleri üzerinden, Akbank Direkt üzerinden, Akbank internet şubesi üzerinden ve Akbank Telefon Bankacılığı üzerinden, Axess kart sahibi olmak için yapılan tüm başvurular kampanyaya dahil oluyor.

1 Mayıs öncesi açık axess kartı olan kişiler maalesef kampanyaya dahil olamıyor.

Hali hazırda Free, Wings yahut ticari karta sahip olan müşteriler kampanyadan yararlanabiliyorlar. Ancak Free Wings ek kart ya da sanal kart sahipleri kampanyaya katılamaz.

Axess karta yeni sahip olan müşteriler, kartlarına bağlı olan ek kartlar üzerinden yapacakları harcamalarda da ekstra kazanç sağlayabiliyorlar.

Kampanya koşulu olarak Akbank Axess kart sahipleri; yapacakları tüm alışverişler üzerinden her ay 50 TL olmak şartıyla, ilk üç alışverişlerinde %10 tutarında chip para kazanabiliyorlar. Müşteriler, yapacakları toplam alışverişlerde ise 28 Şubat 2017 tarihine kadar 400 TL ekstra chip para kazanabiliyorlar.

Kazandığınız chip paralar, Axess kartlar içerisinde en fazla 2 gün içerisinde yükleniyor. Karta yüklenmiş olan chip paraları kullanabileceğiniz süre ise 1 hafta olarak belirleniyor.

Kampanya süresi bitimine dek kazandığınız maksimum miktarda olan 400 TL chip paranın yanı sıra ekstra olarak, üye işyerlerinin belirlemiş olduğu kampanyalardan da yararlanarak chip para kazanma avantajına sahip oluyorsunuz.

Gerçekleştirdiğiniz işlemler içinde, iptal ettiğiniz işlemler üzerinden kazanılan chip paralar kaybedilir.

Kampanyaya dahil olan işlemler sade internet üzerinden yapılacak alışverişler ve fiziki mağazalar üzerinden yapılacak alışverişler olarak belirleniyor. Yaptığınız nakit çekim, EFT ve havale gibi işlemler için chip para kazanamıyorsunuz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın