Ana SayfaKredilerKuveyt Türk Araç Finansmanı İle Araç Sahibi Olun

Kuveyt Türk Araç Finansmanı İle Araç Sahibi Olun
K

-

48 Aya Varan Esnek Ödeme Koşulları

Kuveyt Türk 48 aya varan vadelerle araç finansmanı veriyor. Böylece aracınız alıp uzun vadede ödeyebilirsiniz. Kuveyt Türk temelde beğendiğiniz aracı satın alır aldığı fiyatın üzerine kar payı ekleyerek size istediğiniz taksitlerde satar. Kuveyt Türk araç finansmanında kar oranları 48 aya kadar vade seçeneğinde hem 0 km hem de 2. El araçlar için aynı düzeyde ve aylık kar oranı yüzde 1,22 oranındadır. Ancak bu oran kaskonun Kuveyt Türk aracılığı ile yapılması halinde geçerlidir. Aksi takdirde kar oranı yüzde 1,25 oranında uygulanmaktadır. Yani kasko Kuveyt Türk aracılığı ile yapılırsa kar oranında yüzde 0,03 oranında indirim yapılır. Örneğin 30 bin TL finansman alırsanız ve kaskosunu Kuveyt Türk aracılığı ile yaptırırsanız aylık taksit ödemeleriniz 881,25 TL olacaktır. Toplam masraflar ise 1,497.50 TL olacaktır. Bu finansmanın size aylık maliyeti yüzde 1,71 oranında olurken yıllık maliyeti yüzde 22,50 oranında olacaktır.

Kampanyada en fazla 5 yaşına kadar olan araçlar için finansman desteği alabiliyorsunuz. Bu aracın satın alınması ise şöyle olmaktadır. Arabayı Kuveyt Türk adına bayiden satın alabileceğinize dair size vekâlet verilir. Aracı aldıktan sonra banka sizin adınıza aracın satışını yapar. Kuveyt Türk araç finansmanından bireysel müşteriler yararlanabilir. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da bu finansmana başvurmak için size en yakın Kuveyt Türk şubesine gidebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,353TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol