İşBank Hilton Kampanyası

0

Bu kampanya dahilinde 10 Mayıs 2016 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Visa logolu kredi kartları ve banka kartları ile Türkiye İş Bankası internet sitesinde belirtilen otellerin restoranlarında yapılacak harcamalarda %15 yada %20 oranlarında indirimler İş Bankası müşterilerine sunuluyor.

Kampanya kapsamında müşterilerin indirimlerde hangi otellerde hangi oranlarda yararlanabileceği bilgisini veren liste Türkiye İş Bankası internet sitesinde müşterilerin bilgisine sunulmakta.

Kampanya Koşulları

Türkiye İş Bankası ve Hilton’un düzenlediği kampanya kapsamında verilen indirimler yalnızca en fazla 10 kişilik yapılan rezervasyonlarda geçerli oluyor. Restoranlarda servis ücreti kampanya kapsamında indirimden yararlanmadan önceki fatura bedeli üzerinden belirleniyor.

Restoranlarda yapılacak harcamalardan yeme ve içme ile ilgili olmaya çeşitli ücretler indirime tabi tutulmuyor. Kampanya koşulları, bu indirimler dışındaki diğer kampanyalarla birleştirilerek kampanyadan yararlanılmasına müsaade etmiyor. Kampanya, Hilton IstanbulBomonti, Adana HiltonSA ve Ankara HiltonSA’da anneler günü ve babalar günü gibi özel gün ve gecelerde geçerli olmuyor.

Bu kampanya kapsamındaki indirimler yalnızca kart sahibi için geçerlidir. Yani İş Bankası, indirimlerden yararlanma fırsatının herhangi bir sebeple üçüncü kişilere verilemeyeceğini ve indirimlerin, fırsatların ticari amaçlarla kullanılamayacağını bildiriyor. Belirtilen restoranlarda harcama yapan müşterilerin indirimlerden faydalanmak için işletme yetkilisine kampanyadan faydalanmak istediğini söylemeleri gerekiyor. İndirimler alışverişlerde otomatik olarak uygulanmıyor. 18 yaşından küçük olanlar kampanya kapsamındaki indirimlerden faydalanamıyor. Kampanya yöneticileri, gerekli gördükleri zaman kampanyayı iptal etme ya da değişiklikte bulunma hakkını saklı tutuyor. Daha ayrıntılı bilgi için Türkiye İş Bankası şubelerine ya da İş Bankası internet sitesine başvurabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın