İşBank Hilton Kampanyası

Google Haberlere Abone Ol:

Bu kampanya dahilinde 10 Mayıs 2016 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Visa logolu kredi kartları ve banka kartları ile Türkiye İş Bankası internet sitesinde belirtilen otellerin restoranlarında yapılacak harcamalarda %15 yada %20 oranlarında indirimler İş Bankası müşterilerine sunuluyor.

Kampanya kapsamında müşterilerin indirimlerde hangi otellerde hangi oranlarda yararlanabileceği bilgisini veren liste Türkiye İş Bankası internet sitesinde müşterilerin bilgisine sunulmakta.

Kampanya Koşulları

Türkiye İş Bankası ve Hilton’un düzenlediği kampanya kapsamında verilen indirimler yalnızca en fazla 10 kişilik yapılan rezervasyonlarda geçerli oluyor. Restoranlarda servis ücreti kampanya kapsamında indirimden yararlanmadan önceki fatura bedeli üzerinden belirleniyor.

Restoranlarda yapılacak harcamalardan yeme ve içme ile ilgili olmaya çeşitli ücretler indirime tabi tutulmuyor. Kampanya koşulları, bu indirimler dışındaki diğer kampanyalarla birleştirilerek kampanyadan yararlanılmasına müsaade etmiyor. Kampanya, Hilton IstanbulBomonti, Adana HiltonSA ve Ankara HiltonSA’da anneler günü ve babalar günü gibi özel gün ve gecelerde geçerli olmuyor.

Bu kampanya kapsamındaki indirimler yalnızca kart sahibi için geçerlidir. Yani İş Bankası, indirimlerden yararlanma fırsatının herhangi bir sebeple üçüncü kişilere verilemeyeceğini ve indirimlerin, fırsatların ticari amaçlarla kullanılamayacağını bildiriyor. Belirtilen restoranlarda harcama yapan müşterilerin indirimlerden faydalanmak için işletme yetkilisine kampanyadan faydalanmak istediğini söylemeleri gerekiyor. İndirimler alışverişlerde otomatik olarak uygulanmıyor. 18 yaşından küçük olanlar kampanya kapsamındaki indirimlerden faydalanamıyor. Kampanya yöneticileri, gerekli gördükleri zaman kampanyayı iptal etme ya da değişiklikte bulunma hakkını saklı tutuyor. Daha ayrıntılı bilgi için Türkiye İş Bankası şubelerine ya da İş Bankası internet sitesine başvurabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.