BankPozitif İhtiyaç Kreidisi

Google Haberlere Abone Ol:

İhtiyaç Kredisi almak isteyen müşterilerin, standart kredi işlemlerini halletmeleri için şubeye gitme zorunlulukları da bulunmuyor.BankPozitif Anında İhtiyaç Kredisi için müşterilere sunulan vade seçenekleri 3-36 ay arası olarak belirleniyor.

Bank Pozitif Anında İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Bank Pozitif anında ihtiyaç kredisi için başvuru, internet üzerinden yapılabiliyor. Yapılan başvuruya istinaden müşterilere hızlı bir şekilde kredinin alınabilir veya alınamaz olduğuna yönelik geri dönüş sağlanıyor.

Anında ihtiyaç kredisiiçin yaptığınız başvurunun onay alması durumunda, krediye ait ön işlemler internet üzerinden tamamlanabiliyor. Ön işlem aşamasını tamamladıktan sonra, uygun olduğunuz zamanı belirterek müşteri temsilcinizi bekleyebilirsiniz. Müşteri temsilcileri, sizleri ziyaret ederek onay niteliğinde olan imzanızı, kredi için gerekli olan belgelerle teslim alıyorlar ve ardından kredinizi banka hesabınıza yatırıyorlar.

BankPozitifsağlamış olduğu ihtiyaç kredisi için ek ücret talep etmiyor.

Bank Pozitif Anında İhtiyaç Kredisi Almak için İhtiyacınız olan Belgeler

  • Nüfus Cüzdanı
  • İkametgâh belgesi veya ismi kayıtlı halde olan fatura
  • Gerekli görülen durumlarda BankPozitif ikinci kimlik veya gelir belgesi talep etme hakkını saklı tutuyor. Banka tarafından belirlenen gerekli evrakların tam olarak teslim edilmemesi durumunda kredi olanağından yararlanılamıyor.
  • BankPozitif gerekli gördüğü durumlarda ayrıca son üç ay içerisinde düzenlenmiş olan ikametgâh belgesi veya son üç ay içersinde adınıza düzenlenmiş doğalgaz, elektrik veya su faturası gibi sabit bir fatura talep etme hakkını da saklı tutuyor.

Faiz Oranı

BankPozitif, %1.39 faiz oranıyla Anında İhtiyaç Kredisi sunuyor.

BankPozitif Anında İhtiyaç Kredisi Taksiti Hangi Yollarla Ödenir?

BankPoizitf Anında İhtiyaç Kredisi taksit ödemeleri; herhangi bir bankadan EFT yoluyla veya anlaşmalı ödeme noktaları olan Denizbank şube gişeleri ve Online PTT gişeleri üzerinden masrafsız olarak yapılıyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.