Kuveyt Türk İhtiyaç Finansmanı İle İhtiyaçlarınıza Dur Demeyin

Google Haberlere Abone Ol:

Uygun Kar Oranları

Kuveyt Türk ihtiyaç finansmanında çok uygun kar oranları bulunuyor. Ayrıca uzun vade seçenekleri ile aldığınız finansmanı kolayca geri ödeyebilirsiniz. Örneğin 10 bin TL ihtiyaç finansmanı alırsanız banka sizden yüzde 1,40 oranında kar payı alacaktır.

Ayrıca bu finansman için tahsis ücreti olarak 50 TL alacaktır. 36 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Sigorta masrafı yoktur. Bu finansmanın size aylık maliyet oranı yüzde 1,71 oranında olacaktır. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,53 olacaktır. Finansmanın aylık taksit tutarı ise 372,45 TL olarak hesaplanmıştır.

Kuveyt Türk ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da bu ürünleri kullanmak için size en yakın Kuveyt Türk şubesine başvurabilirsiniz. Ayrıca 444 0 123 numaralı ve 0850 251 0 123 numaralı Kuveyt Türk müşteri hizmetleri ile kolayca istediğiniz her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Kuveyt Türk’ten alacağınız ihtiyaç kart ile her türlü alış verişinizi yapabilirsiniz.

Sadece belirli mağazalarda değil tüm mağazalardan kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca yurt içi ya da yurt dışı kısıtlaması da olmadan istediğiniz her yerden her an alışveriş imkânı Kuveyt Türk ihtiyaç kartta sizi bekliyor. Mağazalarda peşin fiyat üzerinden istediğiniz kadar taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu yönleri ile Kuveyt Türk ihtiyaç kart çok büyük bir kolaylık ve avantajdır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,307TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.