Vakıf Katılım Bankası Sigorta ve Kurumsal Çözümler Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Vakıf Katılım Bankası Sigorta ve Kurumsal Çözümler Yetkilisi Alımları Yapıyor! Vakıf Katılım Personel Alımları İş Başvurusu! Detaylar İçin...

0
Vakıf Katılım Bankası Sigorta ve Kurumsal Çözümler Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Sigorta ve Kurumsal Çözümler Yetkilisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Sigorta ve Kurumsal Çözümler Yetkilisi için Aranan Şartlar Nelerdir?

  • Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler fakülteleri ya da Bankacılık/Sigortacılık bölümlerinden mezun olması,
  • En az 2 yıl Elementer Sigorta teknik tecrübesi olması,
  • Hasar süreçleri, Banka Sigortacılığı ve Mevzuat konusunda bilgisi olması,
  • İngilizce biliyor olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Sunum ve ikna yeteneği olması,
  • İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları İş Başvurusu

Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Vakıf Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir. Vakıf Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Sigorta ve Kurumsal Çözümler Yetkilisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Vakıf Katılım Bankası iş başvuruları 14 Aralık 2019 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-sigorta-ve-kurumsal-cozumler-yetkilisi-2391901
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın