Ziraat Bankası Maksimum Kart ile Yapılan Otogaz Alışverişlerinde 20 TL MaksiPuan Veriyor

0

Ziraat Bankası, Maksimum anlaşmalı Aygaz işyerlerinden yapılacak alışverişlerde toplamda 20 TL MaxiPuan kazanma imkanı sunuyor.

Müşteriler Maximum Kart ile 1 Mayıs 2016 – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Aygaz işyerlerinden yapacakları tek seferde 55 TL ve üzeri ilk alışverişinde 10 TL MaxiPuan kazanıyor. Ayrıca müşteriler tek seferde ve farklı günlerde olmak üzere Maximum anlaşmalı Aygaz işyerlerinden Maximum Kart ile yapacakları 55 TL ve üzeri ikinci alışverişte de 10 TL MaxiPuan kazanıyor. Yani katılımcılar toplamda 20 TL MaxiPuan ya da 2 taksit imkanı kazanmış oluyor.

Kampanya yalnızca Amasya, Balıkesir, Bingöl, Bolu, Burdur, Denizli, Hakkari, Kütahya, Muş, Sinop, Tokat ve Tunceli şehirlerindeki Maximum anlaşmalı Aygaz işyerlerinde geçerli.

Katılım Şekli

Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler belirtilen illerdeki Maximum anlaşmalı Aygaz işyerlerinden gerekli harcamaları yapmak zorundalar.

Kampanya kapsamında yapılacak olan harcama işlemleri yalnızca İş Bankası Maximum POS cihazından yapılmak zorunda. Diğer bankaların POS cihazlarından yapılan işlemler kampanya kapsamına dahil edilmiyor.

Müşterilerin kazandıkları MaxiPuanlar kampanya bitiminden sonra 7 iş günü içerisinde müşterinin kartına 21 Ağustos 2016 tarihine kadar kullanılmak üzere tanımlanıyor.

Bir müşterinin kampanyadan kazanabileceği en yüksek MaxiPuan 20 TL. Müşterilerin Ziraat Ücretsiz Kart, Şirket Kredi Kartı ve kazanılan MaxiPuan’larla yapacakları alışverişler kampanya kapsamına dahil edilmiyor. Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler toplanarak değerlendirilmiyor.

Ziraat Bankası Aygaz Kampanyası kapsamında yararlanabileceğiniz işyerlerinin listesi ve daha detaylı bilgiler için Ziraat Bankası şubelerini ya da Ziraat Bankası internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın