Aktif Yatırım Bankası Ürün Yönetim Uzmanı Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası Ürün Yönetim Uzmanı Alımı Yapıyor! Aktif Yatırım Bankası Personel Alımı! Detaylar İçin...

0
Aktif Yatırım Bankası Ürün Yönetim Uzmanı Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Ürün Yönetim Uzmanı alımları yapılacağı bildirildi.

Aktif Yatırım Bankası Personel Alımı

Müşterilerini şubeye getirmek zorunda kalmadan kendileri müşterilerinin yanına giden, müşterileri neredeyse orada olmayı prensip haline getiren, yaygın bir hizmet ağına sahip olan ve Doğrudan Bankacılık modelini benimseyip, ülkemizde ilk ve tek Doğrudan Bankası olan Aktif Yatırım Bankası kadrolarına Ürün Yönetim Uzmanı alımları yapıyor. Aktif Yatırım Bankası’nın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların;

  • En az lisans mezunu olması,
  • İyi derecede İngilizce dil bilgisi olması,
  • Teknolojiye ve futbola ilgili, gündemi ve yeni trendlerin takibini yapıyor olması,
  • Banka içi ilgili departmanlar ile koordineli çalışarak süreçleri, müşteri beklentilerini Banka stratejileri doğrultusunda yönetebiliyor olması,
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi olması,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

Aktif Yatırım Bankası Ürün Yönetim Uzmanı Personel Alımları için banka iş ilanında belirtilen bilgiler ışığında İstanbul (Avr.) Şişli şubesi için Finansal Kurumlar Uzmanı olarak görevlendirilecek adaylardan iş başvurusu beklenmektedir. Son başvuru tarihi 20 Aralık 2019 Cuma günüdür.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-urun-yonetim-uzmani-2395835

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın