Yapı Kredi 2016 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Google Haberlere Abone Ol:

Konut Kredileri Faizleri

Yapı Kredi güncel konut kredisi faiz oranları değişkenlik gösteriyor. Farklı koşullarda farklı miktarlar için ya da farklı vade şartlarında banka değişik faiz oranları uyguluyor. Ayrıca bazı kampanya ya da bazı fırsatlarla uygun kredi faizleri sunuyor.

Yapı Kredi bankasının Kelepir Mortgage kampanyasında 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,05 kredi faizi uygulanıyor. Ayrıca vade 37 ay ila 60 ay olursa kredi faizi yüzde 1,06 oranına çıkıyor. 61 ay ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için ise kredi faizi yüzde 1,07 oranında uygulanıyor. Ancak bu faiz oranları Çınar Paketi satın alınması halinde geçerli oluyor.

Yapı Kredi konut kredisinde ise 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,12 oranında faiz uygulanıyor. Bu faiz oranı 37 ila 60 ay ve 61 ay ila 120 ay arasındaki vade seçeneklerinde de aynı oranda uygulanıyor.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Yapı Kredi Bankası İpotekli Bireysel finansman kredisinde ise 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,24 oranında kredi faizi uygulanıyor. Yapı Kredi Tadilat kredisinde ise 1 ila 36 ay için yüzde 1,05 oranında kredi faizi uygulanırken 37 ila 60 ay için ise yüzde 1,06 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Yapı Kredi Yatırım amaçlı işyeri kredisinde ise 1 ila 36 ay için yüzde 1,23 oranında kredi faizi var. Vade 84 aya çıkınca da kredi faizi sabit kalıyor ve yüzde 1,23 oranında uygulanıyor. Yapı Kredi konut kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...