Konut Kredileri

Denizbank birçok konut kredisi sunmaktadır. Ancak bunlarda kredi vadesine ya da müşteri durumuna ya da kredi kampanyasına göre farklı faiz oranları sunmaktadır. Denizbank Konut Kredisi Tabela isimli kredide 0 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,49 oranında kredi faizi uyguluyor. Konut Kredisi Tabela isimli kredide vade 121 ay ila 300 ay arasında olursa kredi faizi yüzde 1,59 oranına çıkıyor.

Denizbank Yüzde Yüz Konut Kredisinde ise 0 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,49 oranında kredi faizi uygulanırken 121 ay ila 300 ay arasındaki kredi vade seçeneğinde ise yüzde 1,59 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Denizbank’ın bir başka konut kredisi olan Ortak Konut kredisinde ise 0 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,49 oranında kredi sunulurken 121 ay ila 300 arasındaki kredi vadesi için ise yüzde 1,59 kredi faizi var. Denizbank konut kredisi faiz oranları bu şekildedir.

Denizbank’ın konut kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ya da bu kredilerden birine başvurmak isterseniz size en yakın olan Denizbank şubesine gidebilirsiniz. Denizbank konut kredilerine kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının yüzde 0,5’i tahsil edilmektedir. Denizbank konut kredilerine bankanın internet sitesi aracılığı ile de kolayca başvuru yapabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın