Bank Asya’dan Avantajlı Taşıt Finansmanı

Google Haberlere Abone Ol:

İster Sıfır İster İkinci El Araç Alabilirsiniz

Bank Asya taşıt finansmanı sıfır ya da ikinci el araçlar için de geçerlidir. Sıfır kilometre araçlar için şart olmamakla birlikte eğer ikini el araç almak isterseniz alacağınız ikinci el aracın 5 yaşını geçmemesi gerekir.

12 aya varan vade seçenekleri ile taşıt finansmanı alabilirsiniz. Taşıt finansmanı için banka sizden aldığınız aracın rehin olmasını istemektedir ve bu yeterli olmaktadır. Ancak banka gerekli görürse sizden kefil talep edebilir. Eğer alacağınız sıfır km ya da ikini el aracın kaskosunu banka aracılığı ile yaptırırsanız düşük kar oranları avantajından yararlanabilirsiniz.

Taşıt finansmanında kar oranı indirimsiz olmak üzere yüzde 1,45 oranındadır. Ancak yüzde 1 indirimli taşıt finansmanında kar oranı yüzde 1,29 oranına düşmektedir. Yüzde 2 indirimli finansmanda ise kar oranı yüzde 1,13 oranına düşmektedir. Yüzde 3 indirimli taşıt finansmanında ise kar oranı yüzde 0,97 oranında olmaktadır. Yüzde 4 indirimli taşıt finansmanında ise kar oranı yüzde 0,8 olurken yüzde 5 indirimli olan finansmanda ise kar oranı yüzde 0,64 olmaktadır.

Bank Asya’nın bu finansman desteğinden yararlanmak ya da daha detaylı bilgi edinmek için size en yakın Bank Asya şubesine gidebilirsiniz. Bu başvurunuzda sizden nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, sıfır km araçlar için proforma fatura 2. El araçlar için ise araç ruhsatı fotokopisi gerekmektedir.

Banka finansman verirken nihai fatura değeri 50 bin TL’yi aşan araçlar için 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında 50 bin TL üstü kısmı için ise yüzde 50 oranında finansman desteği veriyor. Ancak değeri 50 bin TL’yi aşmayan araçlar için yüzde 70 oranında finansman desteği veriyor. İkinci el olan araçlarda ise taşıtın kasko değeri araç değeri olarak alınıyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.