Halkbank Alışveriş Aşıkları İçin Sonradan Taksit Kampanyası

Google Haberlere Abone Ol:

Paraf Card ile peşin ödeme imkanının yanı sıra, sonradan taksitlendirme kampanyası dahilinde 12 aya kadar taksit imkanı bulunuyor. Aynı zamanda kampanya kapsamında, Temmuz ayına özel imkan olarak %1,69 faiz oranı veriliyor.

Paraf Card birçok kişi tarafından uzun süredir alışverişlerde tercih ediliyor. Alışverişlerinde paraf ile ödeme yapmayı tercih edenler için, yeni bir kampanya dikkat çekiyor. Alışverişlerde yapmış olduğunuz harcamaları sonradan taksitlendirme kampanyası ile 12 aya kadar taksitlendirme fırsatı sunuluyor.

Sonradan Taksitlendirme Kaampanya Özelikleri

Kampanya, alışveriş yapacağınız mağaza paraf üye iş yeri olsun veya olmasın, hem yurt içi hem de yurt dışında yapılan peşin alışverişleri kapsıyor. Aynı zamanda dönem içerisinde yer alan ekstrelenmemiş tek çekim harcamalarda Halkbank diyalog numaraları ile irtibata geçerek veya Halkbank İnternet Şubesi kredi kartları bölümünden taksitlendirilebiliyor.

Kampanya kapsamında taksitlendirme için alışveriş tutarının minumum 50 TL, maksimum 30.000 TL olması gerekiyor.

Sonradan taksitlendirme kampanyasında, taksitlere yapılacak faiz oranı Temmuz ayına özel olarak %1.69 tutarında sunuluyor. Yurt içinde yapılan 50 TL ve üzeri alışverişler, yurt dışında ise yapalan 25 USD ve üzeri alışverişler kampanya kapmasında sonradan müşteri isteği ile 3, 6, 9 ve 12 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

Kredi kartı ile yapılan yurt dışı harcamaları öncelikle TL’YE çevrildikten sonra taksitlendiriliyor.

Kampanya kuralları gereği 12 ay taksit seçeneğini eğitim, mobilya, beyaz eşya harcamalarında kullanabilirsiniz. Sanal POS ile yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışında kalıyor. Ayrıca yapmış olduğunuz harcamalar taksitlendirme veya erteleme özelliklerinden faydalandıysa sonradan taksit kampanyasından yararlanamıyor. Kampanya sadece peşin yapılan ödemelerde geçerli sayılıyor. Ayrıca sonradan taksitlendirme başvurusu aynı gün içerisinde iptal edilebiliyor.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…