TEB World Kart Alışverişleri Taksit Yada Erteleme İmkanı Veriyor

0

TEB World Card ile erteleme veya taksitlendirme yapmak isteyen müşteriler kampanyadan yararlanabilmek için, aynı dönem içerisindeki belirlenmiş olan minimum tutar (100 TL) ve üzerindeki harcamaları yapmaları şartıyla yararlanabiliyor.

TEB World CardKampanya Detayları

TEB Kredi Kartına sahip olan müşterilerin sadece 100 TL ve üzeri harcamalarında kampanyaya geçerlilik taşıyor.

Müşteriler, yapacakları peşin alışverişlerinde taksitlendirme kampanyasından yararlanmak için işlemlerini TEB’in İnternet Şubesi üzerinden yapabilecekleri gibi aynı zamanda TEB’in telefon şubesi olan 0850 200 0 666 numarasından da yapabilme seçeneğine sahipler.

TEB World Card kampanyasına katılmış olan müşteriler, otomatik ödeme talimatı bulunan elektrik, doğalgaz, internet, su vb. faturaları için de taksitlendirme olanağından yararlanabilirler.

TEB World Card’ı kullanarak taksitlendirme yapanlar, yapılan taksitlendirmeler için faiz oranı ödemekle mükelleftirler. 3, 6 ve 9 aya bölünmüş halde olan taksitlerde faiz oranı %1,49 olarak belirleniyor.

Taksitlendirme Kampanyası’ndan yararlanan müşteriler aynı anda ödemelerini ileri bir tarihe erteleyen Öteleme Kampanyası’ndan da faydalanamazlar.

Kampanya sadece yurt içinde yapılan alışverişlerde geçerli oluyor. Yurtdışından alışveriş yapan müşteriler kampanyaya katılamıyorlar.

Ek kart sahibi olan müşteriler kampanyadan faydalanabildikleri gibi ticari karta sahip olan müşteriler, kampanyaya dahil olamıyorlar.

Müşteriler fiziki olarak mağazalar üzerinden yapacakları alışverişlerin haricinde internet üzerinden yapacakları alışverişler, sigorta işlemleri ve vergi ödemelerinde de kampanyadan yararlanabiliyorlar.

TEB World Cardile Taksitlendirme ve Ödeme Erteleme Nasıl Yapılır?

TEB müşterilerine özel olarak geliştirilen CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden TEB World Card ile taksitlendirme ve ödemeyi ileri tarihe alma işlemleri yapılabiliyorlar.

Müşteriler, CEPTETEB İnternet Şubesi’ne girerek Kredi Kartları adlı menü içerisinde bulunan Taksitlendir ve Ötele sayfalarını kullanarak tercihlerine göre işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version