DenizBank 190 TL Bonus Veriyor

0

Denizbank,  1 Temmuz 2016 – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında başvurup başvurusu banka tarafından onaylanan ve 20 Temmuz 2016 tarihine kadar yeterli harcamayı yapan müşterilerine toplamda 190 TL bonus kazanma imkanı sunuyor.

Müşterilerin kampanyaya başvuruda bulunabilmek için geçmişe dönük bir kart borcu ya da ödeme gecikmesi bırakmaması gerekiyor. İlk harcamada 40 TL bonus kazandıktan sonra harcama sözü verilerek taahhüt sağlanmış oluyor. 500 TL harcama sözüne 30 TL, 750 TL harcama sözüne 40 TL, 1000 TL harcama sözüne 60 TL, 1500 TL harcama sözüne 100 TL, 2000 TL harcama sözüne de 150 TL bonus veriliyor.

Müşterilerin yaptığı taksitli harcamalarda alınan ürün ya da hizmetin toplam tutarı değil, o ayki taksit miktarı kampanya kapsamına dahil ediliyor. Müşterinin harcama yapacağına söz verdiği miktarı anlaşma sağlanıp talimat verildiği ilk hesap kesim tarihi gününden bir sonraki gün ile bir sonraki hesap kesim tarihine kadar harcaması gerekiyor.

Anlaşmayı bozacak, söz verilen harcamanın yapılmaması, sözleşme hükümlerine aykırı davranışlar nedeniyle kartın iptali gibi herhangi bir durumda müşteri kampanyanın dışında kalıyor ve eğer yaptıysa önceki bonus harcamaları da kampanya  da kalan ay sayısı kadar borç kartına işleniyor.

Müşterilerin bu kampanyadan yararlanması için asıl kart sahibi olması gerekiyor. Yani ek kartlar kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Aylık söz verilen harcama miktarı müşterinin kart limitini aşamıyor. En fazla kart limiti kadar olabiliyor. Her bir kredi kartının kampanyaya yalnızca bir kere katılma hakkı bulunuyor.

Müşterilerin kazandığı bonuslar 2 Eylül 2016 tarihinde verilecek ve kullanılmadığı takdirde 12 Eylül 2016 tarihinde de geri alınacak.

Denizbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutuyor.

Başvuru Koşulları

Müşteriler kampanyaya www.denizbonus.com , www.denizbank.com ve Denizbank Facebook sayfasından belirtilen tarihlerde kredi kartı başvurunda bulunarak katılabiliyor. Bu kredi kartının müşterinin Denizbank sistemindeki ilk kredi kartı olması gerekiyor. Daha detaylı bilgi için Denizbank internet sitesine ya da Denizbank şubelerine başvurunuz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın