Garanti Bankası Akaryakıt Alışverişlerinde Opet’te 30 TL Veriyor

0

Garanti Bankası’nın belirlediği gerekli harcamaları yapan müşteriler, SMS yoluyla katılım yaptıkları takdirde 30 TL, Bonus Flaş uygulaması üzerinden katıldıkları takdirde 50 TL bonus kazanma fırsatı yakalıyor. İşte kampanya hakkında gerekli bilgiler.

1 Temmuz 2016 – 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında katılım gerçekleştiren ve Bonus üyesi OPET istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde olmak üzere 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 30 TL ya da 50 TL bonus kazanma imkanı yakalıyor. SMS ile katılım gerçekleştiren müşteriler maksimum 30 TL, Bonus Flaş uygulaması ile katılım gerçekleştiren müşteriler ise en fazla 50 TL bonus kazanma fırsatı yakalıyor. Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanabiliyor. Kazanılan bonusların müşteri tarafından 19 Ağustos 2016 – 28 Ağustos 2016 tarihleri arasında yine Bonus üyesi OPET istasyonlarından akaryakıt ya da oto gaz harcamalarında kullanılması gerekiyor. Son kullanım tarihi olan 28 Ağustos 2016 tarihinde kullanılmayan bonuslar geri alınacak.

Kampanyaya Bonus, Flexi, Money, ParaCard, diğer banka bonus kartları, Bonus Business ve Easy kartlarla yapılan harcamalar dahil ediliyor. Miles &Smiles Kredi kartları, Şeker Bonus, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve PTT Bonus kampanya kapsamına dahil edilmiyor.

Bonus Flaş ile katılarak 50 TL bonus kazanmak isteyen müşterilerin şahıs şirketi sahibi olmaları gerekiyor. Aksi takdirde SMS ile katılım sağlayarak en fazla 30 TL bonus kazanabiliyorlar.

Katılım Şekli

Şahıs şirketi sahibi olan müşteriler Bonus Flaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonu ile katılım sağlayabiliyorlar. SMS ile katılım ise OPET yazarak 3340’a SMS atarak sağlanabiliyor. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç Card’lar ile kampanyaya katılmak için ise “EVET OPET” yazıp ardından kartın son 6 hanesini de yazarak 3340’a SMS 4.99 TL katılım ücretiyle katılmak mümkün oluyor. Bonus kazanmak için yapılacak işlemler kesinlikle Garanti Bankası’nın POS cihazından yapılmalıdır. SMS gönderilen cep telefonu Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmalıdır.

Daha detaylı bilgi için Garanti şubelerine ya da Garanti Bankası internet sitesine başvurabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın